Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok ilyen érzelem ingadoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok ilyen érzelem ingadozás miatt szoktak szerelmesek lenni?

Figyelt kérdés
Az elején fel kell dobni az egojukat,majd random leszarni egy idöre,és a lány azon filozzik ,talán más lány tetszik neki és teljesen beleörül ebbe ,hogy nem udvarolnak neki és leesik az egoja a béka segge alá is és hopp...így lesz szerelemes.
2012. aug. 23. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Van benne valami , de ezt nem szerelemnek hívják, max fellángolásnak.
2012. aug. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen ,akkor fellángolás ,de mindig kap ebből a vasútból ,akkor szerelmes lesz.
2012. aug. 23. 20:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, ez valóban csak fellángolás. A szerelemhez az kell nekik, h jól nézzen ki a pasi.
2012. aug. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor jó :D
2012. aug. 23. 20:13
 5/9 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek van benne valami :D


16/L

2012. aug. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Háh...!:D
2012. aug. 23. 21:22
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsó voltam.. :D

A mostani barátommal így vagyok együtt :D

2012. aug. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyonrossz bevallani, és gyűlölöm hogy így van de igaz. Mindig keresed, aranyos vagy vele, full boldog meg minden, egy ideig leszarod, ki lesz akadva, gondolkozik, és igen, szerelmes lesz, ha meg újra keresed, boldog...

De nem mindegy, ez csak akkor működik ha bejöttél neki. Ha nem érdekled pasiként, akkor maximum mint barát hiányzol majd neki. Ha meg nyomi voltál aki idegesítette, inkább megkönnyebbül.:D

2012. aug. 24. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én úgy lettem szerelmes, hogy sokat beszélgettünk, a fiú időt szánt rám, és én is rá, nem volt "leszarom korszak", tudtam, hogy szeretem, és ő is tudta.
2013. ápr. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!