Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan veszem észre a pasin,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan veszem észre a pasin, hogy nagyon szerelmes?

Figyelt kérdés
Elsősorban ffiak válaszát várom!
2008. máj. 12. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát saját tapasztalat alapján én mikor barátnőmmel találkozok mintha egy gomboc lenne a torkomba és az elején kicsit béna vagyok mármint szó szerint nem tudok kinyögni egy értelmes mondatot:D sokszor már röhögök magamon pedig több mint 1 honapja vagyok vele .. persze utánna feloldodok meg megprobálok egyre közelebb kerülni hozzá mindig keresem a társaságát...stb ilyen dolgok. Persze ez ugy a jó ha a lány is igy érez mert ha nem érzi a barátod hogy te is szereted valószínüleg nem fog ugy közeledni...,de a legfőgg jellemző a szemmel látható idegesség.
2008. máj. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Énis csatlakoznék az előttem szólóhoz.Ha egymással vagytok és észreveszed hogy ideges vagy ilyesmi akkor az már 1 ok hogy miért.Mert vagy szerelmes de nagyon.Vagy utál valamiért.
2008. máj. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha sokszor csak úgy rádmosolyog, vagy esetleg megjegyzi , hogy "édes vagy", vagy bármi hasonló bókot kapsz, az egyértelmű jel. Én inkább akkor látom a barátomon, ha sokszor rámnéz, vagy sokáig néz, és sokat bókol, és hiányzom neki... Ilyesmi. Sőt, általába ki is mondja, hogy mennyire boldog.
2008. máj. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hú ez 1 nehéz kérdés:D sztem minden pasinál más de megpróbálom röviden összegezni a saját tapasztalataimat. Én amikor a barátnőmmel vagyok pl nem bírom ki h ne érjek hozzá ne pusziljam/ csókoljam meg/ne simogassam stb. Sztem a bókok is nagyon meg tudják mutatni h mit érez vki mert pl én a mostani barátnőm előt nem tudtam/ szerettem bókolni. Most meg kb minden második mondatomban dicsérem h milyen szép stb. És jólesik (nekem is)meg komolyan is gondolom nem csak úgy az egekbe mondom. + Én a helyedben megfigyelném h a barátod hogyan néz rád, hogy csókol, ölel mert az sokmindent elmond. Remélem segítettem. hajrá:D (17 pasi)
2008. máj. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi történet a női megérzéseddel???

Elsősorban nem a szavai számítanak - hanem a viselkedése. Mennyire teszi úgy a dolgokat, hogy MINDKETTŐTÖKRE gondol, hosszú távon is?

2008. máj. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hasraesik felfelé a lépcsőn! ;)
2008. máj. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!