Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 év fölötti srácok/férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év fölötti srácok/férfiak! Ti mit szólnátok hasonló meglepetéshez?

Figyelt kérdés

Van egy hely nálunk, ahova szerelmesek tesznek ki egy-egy lakatot. Akárhányszor arra járunk, a párom mindig rákérdez, hogy mi mikor fogunk kitenni egyet.

Közeledik az első évfordulónk és nem vagyunk a nagy ajándékozások hívei, inkább az apró, de személyes ajándékokat kedveljük. Arra gondoltam, gravíroztatnék egy lakatot és miután feltettük a kulcsokat egyfajta "jelképpént" a Dunába dobhatnánk (ott van a hely mellett).

A kérdésem csupán kíváncsiságból született. Nem tudom ez már túl nyáladzós-e, vagy még belefér. A páromnak szerintem tetszene, arra vagyok kíváncsi más hogy vélekedik róla!?



2012. aug. 24. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:

:)

szerintem aranyos, mi is feltettünk egy lakatot a lakatfalra és a kulcsot a Dunába dobtuk :)

akkor kb 1 éve voltunk együtt:)

2012. aug. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát csak a magam nevében szólok – én nagyon örülnék neki, és fényképet csinálnék az eseményről, hogy később is elő tudjuk venni.
2012. aug. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igaz én lány vagyok viszont a párom 20 fölötti, sőt...;)


Mi Pécsen raktunk fel lakatot, akkor 3 éve voltunk együtt :) Örült az ötletnek és lelkes is volt :)

Am 5 éve vagyunk együtt :)

2012. aug. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel rá is szokott kérdezni, ezért mindenképpen tetszeni fog neki.Meg szerintem amúgy is aranyos ötlet. :) 21F
2012. aug. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Gondoltam megosztom, hogy végül emellett maradtam és meg is volt már az "esemény". :)

Nagyon örült neki, teljesen elérzékenyült, valami sablon ajándékot várt szerintem. :) Jól esett, hogy így örült neki, fellelkesedett teljesen, hogy akkor most menjünk is és tegyük fel azonnal. :) Azóta is reklámozza mindenkinek mindenhol, hogy mi volt az első évfordulós meglepetése. :)

2012. okt. 22. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!