Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kérdezzek rá hogy válaszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzek rá hogy válaszoljon végre?

Figyelt kérdés

Van egy ugy mond barátom akivel minden szuper jól érezzük magunkat szex is jó minden..és belezugtam, de ö?..nem tudom..Sokat van velem mindig puszilgat becézget szeretget ha hivom kinyomja és visszahiv stb.. de iszonyu bunko és most hogy 1 hete elment ha nem csörgetem meg h mi van vele eszébe sem jut felhivni... ha szoba hozom vagy rákérdezek hogy komolyan gondolja e velem akkor csak az rá a válasz hogy hát feleségül nem akar venni mit akarok még stb..

Hogy mondjam meg neki hogy ez nekem rosszul esik és hogy rendes kapcsolatot akarok vele...??Vagy hogy kérdezzem meg h ne térjen ki a válasz elöl?


2009. júl. 25. 01:13
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
állítsd döntés elé,majd közöld vele,hogy elveszít ha nem ad konkrét választ
2009. júl. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mondd neki ezt, hogy: ez bűzlik mint a rácsostészta a szarba mártva! elegem van mondd meg az igazat! vagy vége!
2009. júl. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezeket már probáltam de azt mondta hogy nem érti mit akarok szerintetek érez irántam valami egyáltalán?
2009. júl. 25. 01:39
 4/9 anonim ***** válasza:

nem akarlak elszomorítani, de az én párom is ilyen volt...20-án szakított velem, és mint megtudtam (persze sejtettem) végig megcsalt, és most is MSNen boldogan meséli, hogy hogy csajozik...

||ez OFF? ha igen, akk bocsi||

pedig mondtam neki hogy látom, valami nem jó. De azt mondta hogy nincs semmi baj, és teljesen közömbös volt már veem, minth nem is ismerne..

2009. júl. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kérdeztem h másokkal nincs e valami de erre mindig annyi volt a válasz hogy hülye vagy stb hogy lenne meg ilyenek... én nem hiszem hogy megcsal vagy ilyesmi csak azt érzem hogy ö nem is szeret igazán... csak elvan velem ... néha mond dolgokat am,iböl azt hiszem pár percig hogy érez valamit de utána mindjárt sikerül neki azt a kis hitet is kiölnie belölem
2009. júl. 25. 02:08
 6/9 anonim ***** válasza:
egyetértek az 1:25-el
2009. júl. 25. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok, a másik oldalról látom a dolgot. A srác egyértelműen nem akar semmi komolyat, ez nem kérdés. Ilyen akkor szokott lenni, amikor tetszik egy lány, de nem nagyon. Ilyen esetben egy férfi nem akarja elkötelezni magát, mert várja a jobb csajt, de azért ha valamennyire tetszik a lány, persze szívesen lefekszik vele.


Én is csináltam ilyet lánnyal nem egyszer. Az egyik esetben amikor a csaj rájött, hogy nem akarok semmi komolyat, csak lefektetni, leállított, és azóta is csak haverok vagyunk. A másik lány beadta a derekát. Végül is egy nőnek is szabad csak szexet akarni.


Ha jó a szex, akkor csináld, ha nem, akkor állítsd le a srácot.

2009. júl. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet igazad lehet....
2009. júl. 25. 14:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy ennek így itt a vége.Ha továbbra is ezt csinálja akkor ne is hívjon...Fájni fog Neked nagyon egy darabig de csak ezt teheted...vagy szenvedsz tovább ami sokkal rosszabb...hidd el.
2009. júl. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!