Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bízok eléggé a barátomban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bízok eléggé a barátomban? Vagy miért érzem ezt állandóan?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyunk együtt a barátommal. A kapcsolat elején volt egy hónap,amíg nem beszéltünk,mert ő hirtelen 'eltűnt'.Nem lépett msn-re,nem vette fel nekem a telefont,stb.(azt nem szeretném leírni,hogy miért,nem is lényeg).Én akkor nagyon sokat sírtam miatta,minden nap.

Aztán újra kibékültünk(ezt sem részletezem)és azóta minden sokkal jobb.Sokkal jobban szeretem,mint előtte és ő is engem.Minden nap találkozunk általában pár órát.Most már ismeri a szüleimet,én is az ő szüleit,szóval tényleg minden olyan más,jobb. DE.. telefonon nem tudunk beszélni,mivel a telefonja nem működik,ezért általában mindig msn-en beszéljük meg,hogy mikor találkozunk.Általában minden nap 6-kor szoktunk.Hogyha ő nem lép fel msn-re 6-kor vagy 6 előtt én már rögtön idegeskedni kezdek,hogy hol lehet,miért nem lépett fel és félek,hogy nem is fog. Pedig amióta kibékültünk még egyszer sem volt rá példa,hogy ne találkoztunk volna amiatt,hogy nem keresett.Állandóan szorongok emiatt és félek attól,hogy egy nap hirtelen megint 'eltűnik' vagy nem akar majd találkozni velem. Tudom,hogy nem így van,mert látom rajta,hogy nagyon szeret és mindent megtesz értem,mégis stresszelem magam emiatt.

Az lehet az oka,hogy már egyszer sajnos csalódtam benne és félek,hogy megint megtörténik?Mert sajnos az még mindig bennem van,akárhogy próbálom elfelejteni.Hogyan tudnék ezen változtatni?Csak saját magamat teszem tönkre a sok idegeskedés miatt.:(


2012. aug. 24. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
próbálj meg bízni benne mást nem tehetsz...én is olyan vagyok hogy ha valakiben csalódok már nem tudok benne úgy megbízni mint az előtt hiába próbálom 19/L
2012. aug. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy bízol benne vagy nem. De ez a tipikus női logika,ha már nincs fent a megadott időben akkor már nem is te vagy az első az életében. BÍZZÁL BENNE, ennyi.
2012. aug. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"telefonon nem tudunk beszélni,mivel a telefonja nem működik,ezért általában mindig msn-en beszéljük meg,hogy mikor találkozunk.Általában minden nap 6-kor szoktunk.Hogyha ő nem lép fel msn-re 6-kor vagy 6 előtt én már rögtön idegeskedni kezdek,hogy hol lehet,miért nem lépett fel és félek,hogy nem is fog."

lehet, hogy én értettem félre, de...te találkozásnak hívod az msn beszélgetést? :D:D

2012. aug. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jaj nem,dehogy.csak fellép msn-re és akkor megbeszéljük,hogy mikor találkozunk.
2012. aug. 26. 10:29
 5/5 anonim ***** válasza:
jaértem bocsi :) és fel a fejjel! ;)
2012. aug. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!