Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 hónapja vagyunk együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 hónapja vagyunk együtt a barátommal... lehetséges h örökre együtt maradunk?

Figyelt kérdés
17 vagyok a barátom 18. 16 hónapja vagyunk együtt most volt egy olyan h szakitott velem h nem szeret 3 hétig nem is láttam msnen beszéltünk csak mint barátok 3 hét után találkoztunk és mondta h nem birja nélkülem és hogy hiányzom neki és mondta fél h ujra ez lesz :( 1 hete együtt vagyunk ujra és olyan minden mint régen mondta h szeret nagyon :) imádom őt!lehetséges h sokáig vagy örökre együt leszünk?Valakinek van valamilyen tapasztalata esteleg?
2008. máj. 12. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

na tapasztalatom az van.

volt sok sok barátom tini koromban nekem is. jártunk csokoloztunk, egy-két nagy szerelemmel le is feküdtem. éltem külföldön is és ott is volt barátom. aztán 5 év járás után féjhezmentem és 1 év házaság után megtaláltam az igazit (most azt gondolom). elváltam és 1 éve az új párommal élek. ´27 éves vagyok és nagyon szeretem a párom, de azt mondtam neki hogy nem igérek semmit, ha menni akarok megyek, még ha 4 gyerekünk is lesz akkor is felpakolom öket és megyek. 27 évesen a tapasztalatom, hogy az érzések nagyon változnak, eyik nap még szerelem a másik nap már csak egy tévedés.

2008. máj. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ez elég gáz kérdés, mert vannak olyan emberek, akik 10, 15, vagy akár 3, 6 év után szétmennek, és nem talélkoznak többet.ez sok mindenen múlik, főleg rajtatok.
2008. máj. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban, igen, sokan azt hiszik, ez az igazni. DE sok mindent nem tudtok az életről, elkerültök egyetemre, dolgozni és rájöttök, hogy a világ nem csak a sarokig és vissza tart. Kérdésedre a válasz, nem , abszolut nem bizos, hogy együtt maradtok, főleg, hogy elbizonytalanodott már.Nem gondolkodj ilyeneken, csak éld az életed és hogy a jövő mit hoz, majd meglátjátok.
2008. máj. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Harmónia... És ha igazán szeretitek egymást, akkor persze! Érzi egy nő, ha a nagy Ő ott van, pont előtted :) Érzed?

De az se baj, ha nem ő lesz az, csak élvezd az életet, szeress, és légy boldog!

2008. máj. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jah, és ha elhatározod hogy nah most örökre.. az nem jó. Utána csalódhatsz, és sajnos esély is van rá, hogy csalódni fogsz. Szóval ne törödj sztem azzal, h most örökre vagy nem örökre, a lényeg hogy most jó, és annyit lehettek együtt, amennyit csak akartok.. ameddig jó.

Aztán ha valóban örökre, egyszercsak észreveszed majd, h jééé... ez hány év is!?

2008. máj. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Én majdnem két évig együtt voltam egy fiúval. Közben nálunk is volt ilyen, hogy meggondolta magát, azt mondta, hogy már nem szeret. És ugyan ez volt, hogy mégis rájött, mondta, hogy szeret...Azt hittem, hogy ő a nagy Ő. El is jegyezett volna. Aztán más lányokkal flörtölt, kikezdett a hátam mögött az egyik osztálytársammal, miközben adta a szépet és a jót... De szerencsére rájöttem ezekre a dolgokra és én szakítottam. Mert van büszkeségem. Eleinte nehéz volt nagyon. De aztán jött egy másik fiú, egészen váratlanul. És most újra boldog vagyok. Hozzáteszem, hogy én is korodbeli voltam. Ez nem azt jelenti, hogy veled is ugyan ez lesz. Vannak még csodák :) de az ember elgondolkodik azon, ha már egyszer mondta, hogy nem szeret és szakított, akkor szerintem ez már másodjára nem valódi szerelem, hanem kötődés, megszokás... Kívánom neked, hogy minden szép és jó legyen!
2008. máj. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát azért ez nem biztos, de ennyi idősen mindenki úgy érzi, hogy megtalálta az igazit. Én minden pasimról próbáltam azt hinni, hogy vele majd örökké... 15 évesen ismertem meg az eddigi legkomolyabb kapcsolatomat, 18 éves koromig együtt voltunk, az utolsó másfél évben együtt is laktunk szinte, már tervben volt, hogy ha betöltöm a 18-at, akkor elvesz feleségül, meg majd gyerekünk lesz. 18. szülinapom után 3 nappal szakítottam vele, mert rájöttem, hogy én még igencsak élni akarok és eljárni a bartánőimmal bulizni, és nem olyan illedelmes módon, mint ahogy azt egy feleségtől elvárják, hanem ki akarom őrjöngeni magam :) Nos ez megtörtént :D Az más kérdés, hogy nekem a megoldásaim valahogy mindig csalnak, mert 20 évesen is azt hittem, hogy a fiam apja az igazi és mindig együtt leszünk, aztán látod, most itt vagyok egyedül egy két éves gyerekkel. Szóval ez az ÖRÖKKÉ nagyon szép szó, csak éppen nem mindig jön be.
2008. máj. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

nem, lehet, hogy holnap a fejedre hullik egy űrállomás.

szerinted meg lehet előre mondani egy kapcsolat kimenetelét?

2008. máj. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!