Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, h a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, h a lányoknak inkább az idősebb fiúk kellenek?

Figyelt kérdés
Sose értettem, h miért van az, h egy nőt nem zavarja ha a pasija idősebb, illetve úgy fogalmaznék sokszor igencsak idősebb nálla pl. több mint 5-10 év a korkülönbség a csávó javára. De ha egy srác fiatalabb a csajnál, akkor az már átlag le van pattintva. Ez miért van? Miért jü nekik az ha idősebb a párjuk?

2012. aug. 24. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

A fiúk sokkal később érnek ...

A barátom és köztem is jó pár év korkülönbség van!

De ahogy mondani szokták: kinek mi! :)

19/L

2012. aug. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Azért mert a lányok előbb érnek mint a velük egykorú fiúk, ebből következik hogy egy egy lánnyal egy tőle idősebb fiú van egy szinten a fejlődésben.
2012. aug. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
ez se mindíg igaz, merth a legtöbb barátnőm idősebb volt nálam...
2012. aug. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Mert felnézhetnek rá,tetszik nekik,hogy egy komoly,tapasztalt férfi őket választja.(legalábbis ők annak látják.És hagyjuk ezt a fiúk éretlenebbek dolgot,mert az hülyeség..)
2012. aug. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Fülünyúl ***** válasza:
85%

Azért, mert a pasik feje lágya kb. 30 éves korukra benő. Ekkor már nem attól hiszik magukat menőnek, hogy milyen a kocsijuk vagy a mobiljuk, nem a felszínes diszkós társadalomhoz mérik értékrendjüket, és nem a külsőségekre mozdulnak. Továbbá higgadtabbak, kevésbé bunkó agresszívek, nincs bennük a gimiből épphogy kikerült fiúk kihaénnem viselkedése. Legalábbis döntő többségükben, most a kivételeket hagyjuk.

Egyszóval egy ilyen férfi már igazi, érett férfi, érett gondolkodással (ami nem jelenti a játékos felének kihalását), és hajlamosabbak érzelmen alapuló, tartós, hosszú távra gondolt kapcsolatokat kialakítani, már nem az motiválja őket elsősorban, hogy a p*csüket mindenképpen egy akármilyen(!) lány testnyílásába behelyezhessék. Hát ezért van, hogy sok huszonéves lány harmincas férfiak után bomlik és eped. Értük már érdemes. Ezzel nem akarok a huszonéves tinikorból épphogy kilábalt ifjak lelkébe gázolni, de bizony agyban is fel kell nőni, értékrendet is rendbe kell rakni. Van olyan huszonéves csikó, aki ezt már időben produkálni tudja, de ők nem is maradnak barátnő nélkül!

2012. aug. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
gondolom az érettebb fiúk jönnek be ilyen egyszerű
2012. aug. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Hát én eleve csak magamból tudok kiindulni... Soha életemben nem volt még pasim, persze ez egyáltalán nem rajtam múlott. Fiatal vagyok még, szülők sem örülnének feltétlen, nem is járok annyit társaságba meg nem is érzem nagyon szükségét a dolognak.


De tetszettem már egy pár férfinak, csak mind idősebb nálam minimum öt évvel. Meg nekem is a kicsit idősebb(5-10 év, néha kicsit több) pasik tetszenek, és nem azért, mert apakomplexusom van.


Én a férfias pasikat szeretem, tehát nálam Justin Bieber vagy One Direction tagjai nem igazán jöhetnének szóba...

Meg egyébként úgy általánosságban azt vettem észre, hogy azok a fiúk akik már kilábaltak a kamaszkorból, jóval intelligensebbek, figyelmesebbek, kedvesebbek, udvariasabbak, sokszor megértőbbek. Na, meg jórészben tudják mi kell egy nőnek, hogyan kell velük bánni.


Ezzel nem a tini fiúkat szapulom, de egy-kettő tényleg nagyon botrányosan tud viselkedni, néha úgy tesz mintha ő lenne a világ közepe... ezt nem azt jelenti, hogy ennek nincs meg a felnőtt kiadása, de ritkább.


Másrészről meg vannak olyan lányok, akik az anyagi biztonságot, jólétet keresik egy idősebb pasi oldalán, tehát csak érdekből vannak vele. Mert annak van pénze, kocsija, lakása ,az viszi őket mindenhová, vásárol a csajnak stb.


Egyébként meg szerintem, ha a nő javára, csak pár év korkülönbség van azt azért nem szólják le annyira...


Ha meg a pasi javára nagy a korkülönbség az azért elfogadottabb, mert régen is az volt, hogy adott egy pénzes ember, aki feleséget akar. Adott egy csinos fiatal lányka. A gazdag pasinak megtetszik a lány, és elveszi. És a szülei minden gond nélkül hozzáadják, mivel pénze van és biztonságot teremt a lánynak. Már régen is sok minden szólt a pénzről :/

2012. aug. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat. :)
2012. aug. 24. 22:11
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem érnek hamarabb a nők, csak azt hiszik. Összekeverik a felnőttséget az unalmassal. Unalmasabbak a lányok, nem érettebbek. (Ha annyira érettek lennének, nem lenne ennyi válás.)
2012. aug. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A kérdés jó, ezt én is észrevettem. 22 múltam, lány vagyok, és a hozzám hasonló lányoknak lassan már a nagy részének bőven 30 feletti barátjuk van. (nem feltétlenül csak pénzesek)

Gondolom azért jön be nekik egy ilyen férfi jobban, mert ha nem is gazdag, de legalább van állása, saját lakása és ez imponáló a családi fészekből kitörni vágyó fiatal lányoknak.

Hát nem tudom, nekem abszolút nem jönnek be, maradok a nálam pár hónappal idősebb barátomnál! :))

2012. aug. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!