Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, zavarna ha a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, zavarna ha a barátnőtök egy "hűvösebb" típus lenne? Mennyire igénylitek az összebújást, babusgatást?

Figyelt kérdés

Én egy elég tartózkodó lány vagyok, érzelmileg nagyon tudok ragaszkodni, és szeretni viszont kissé gondot okoz az, hogy ezt ölelgetésekben, meg cirógatásokban meg ilyesmikben fejezzem ki folyton...

Tehát a kézen fogva mászkálás legtöbbször idegesít egy picit, a folytonos összebújásra sem vágyom annyira, bár nagyon jó néha! De pl. alvásnál abszolút szükségem van a saját "területemre". Másik dolog, hogy szeretek ugratni másokat, és "szócsatákba" kerülni, persze azt is, ha engem vissza szurkálnak. Állítólag jó humorom van, bár kicsit "kegyetlen"...

Sokszor a szeretetkifejezés nálam kimerül egy meglökéssel. :D

Mit gondoltok? Túl "hideg" lennék?


2012. aug. 24. 23:13
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
meglökésben
2012. aug. 24. 23:13
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó fejnek tűnsz. Kissé fiús vagy de ha csak ennyiben nyilvánul meg akkor no problemo.
2012. aug. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Hole Hunter ***** válasza:
28%
Nem hideg vagy, hnem gyerek...
2012. aug. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%

Hasonló voltam én is, de azért hosszú távon ez egy párkapcsolatban nem szerencsés. A férfiak kicsit "gyerekek", nagyon is vágynak babusgatásra (még ha nem is vallják be).

Az összebújva alvásra pedig vannak "alternatívák", mert az is nagyon kell - pedig én is igénylem a saját területem, de tudom, hogy ez eddig nagyon rosszul esett a partnereimnek, hogy nem voltam rá képes. Szerencsére a mostani barátom türelmes volt, és megvárta, amíg én akarom... nem kell egész éjjel. Csak elalvás előtt picit, aztán mindenki fordul, amerre akar, max. a hátunk összeér. És hajnalban valahogy sokkal jobban megy az összebújva alvás, akkor már akármeddig "bírom", akár egy ágyban is. :)

2012. aug. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
20 évesen annyira nem érzem gyereknek magam. Csak nem szeretem, ha leöntenek cukorsziruppal :)
2012. aug. 24. 23:20
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

nekem is jöhetne egy ilyen csaj :)


holehunter te meg húzzál már el innen, szúrd meg a csajodat inkább. szánalmasak a hozzászólásaid.

2012. aug. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
Zavarna. Nagyon.
2012. aug. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi,én lány vagyok,én is szoktam olyat,hogy ellököm magamtól,de én utána meg magamhoz húzom és megölelgetem,én azt is igénylem,hogy napközben is többször megöleljen,megpusziljon..

Én a smárolással vagyok úgy,hogy "nee most nincs kedvem" meg hasonlók,de szerintem nem vagy "hideg",én is sokat viccelödök a barátommal,ő is velem:) ha szeret a barátod,azért van veled,mert olyannak szeret,amilyen vagy:)

2012. aug. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

a mászó típus idegesítő egy idő után.

de ezt a fajta csajt a hp6-ban elég jól ki is figurázták,jól eltaláltan von-von.

jó vagy így.

2012. aug. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a választ!! Nyomigálom a zöld kezeket :)
2012. aug. 24. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!