Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szóval van egy fiu, úszómester...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval van egy fiu, úszómester, szal strandon láttam eloszor, nagyon helyes, de még mindig nemtudom a nevét, se semmit róla. Ha legkozelebb kimegyek, akkor hogyan kéne kezdeményeznem egy beszélgetést? Mit mondjak neki? elég félénk tipus vagyok ://

Figyelt kérdés
Multkor váltottam vele 1-2 mondatot mielott lecsúsztam volna,és akkor olyan kedves volt :) lécci segítsetek ://
2012. aug. 11. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
nem te írtál hasonló kérdést itt kb. jó 1 hónapja is?
2012. aug. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Amugy menj oda, hogy mutassa meg, hogyan mentene ki vkit.
2012. aug. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kérd meg mutassa meg rajtad hogy kell szájon át lélegeztetni. ne félj, ha bejössz neki nem kell tovább teperned. Ha meg nem, akkor nem.
2012. aug. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
érintett vagyok az ügybn esetleg emgirnéd h melyik strand ez?
2012. aug. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

a "félénkség" meg hogy Te szedd fel a pasast nagyon messze van egymástól....;)


ha érdekled úgyis lép feléd...szerinted csak Te vagy egyetlen csaj a strandod? ;)


N22

2012. aug. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
bocs *strandon
2012. aug. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
negatív komikat nemkérek ;) koszi
2012. aug. 12. 11:31
 8/9 anonim ***** válasza:
ez nem negatív volt ;) csak ráakartalak ébreszteni hogy nem Te vagy egyetlen bikinis csaj a strandon ;) és ha valamit akar úgy is lép...;) ne legyél kis naív ;)
2012. aug. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszi mindenkinek :))
2012. aug. 15. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!