Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem a barátnőm nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem a barátnőm nem szeret velem csókolózni. (? )

Figyelt kérdés

Lassan egy hónapja járok a barátnőmmel (fél éve ismerkedtünk meg), és sokszor úgy érzem nem szeret velem csókolózni. Amikor találkozunk, mindig csak én kezdemények csókot, van hogy elkezdek jobban bemelegedni a dolgokba de ő hamarabb abba hagyja, meg ilyenek.

Ő eddig az első barátnőm.

Szerintetek miért van ez?


2012. aug. 25. 01:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem feltételezem hogy nem vagy szájügyben igénytelen...rem..

De lehet hogy ő nem is ez a fajta, belemászok a szádba alkat...jobb szereti a kedves puszikat,a rövid szerelmes csókokat, és kész

Vagy csak, hogy egy hónap után még nem igazán érzi illőnek a nagy nyálpingpongot

2012. aug. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha szájügyben igénytelen lennék, egyáltalán nem csókolózna velem:D És van hogy ő is szeret jobban bele merülni a dolgokba. Nehéz kiismerni
2012. aug. 25. 01:10
 3/7 anonim válasza:
Szerintem utcán nem is nagyon kéne nyáladzani, ráadásul 1 hónapután szerintem elgég húzós ennyire smárolgatni. Várj vele egy kicsit, és keríts körülményeket: a szobádban az ágyon estefele amikor sötétvan, kevés fénnyel hiddel a sötét oldja az ilyen szitut és elöször sak szépen lassan kezd ^^ remélem segítettem
2012. aug. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utácn én egyáltalán nem csókolóznék a barátommal, max szájrapuszi. Lehet túl nyálasan csinálod, vagy túl nyomulósan. Ilyenekkel én sem szeretnék csókolózni
2012. aug. 25. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert a brédet akarja már nyalogatni nem a nyelvedet
2012. aug. 25. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Büdös a szád...
2012. aug. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos dohányzol.
2012. aug. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!