Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segitség ilyen helyzetben mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

123Nyammi kérdése:

Segitség ilyen helyzetben mi a tehendő? Többi lent

Figyelt kérdés

szóval a történetem az h

már barátnőmmel kb 3hónaja járunk.

Na a járás 1- 2 hónajpában nagyon boldogok voltunk.

mostanában viszon alig találkozunk.

a lánynak minden napja szinte televan.

így elszokott tőlem

mindig amikor heti jó ha 1x talizunk látom rajta h sajnáltatja magát :(

már nem úgy áll hozzám

pedig mondta h a kevés tali miatt úgyérzi h kezd elmúlni a szikra.

tegnap bevallotta egy pikniken h 'nem szeret már úgy mint régen'

mit tegyek h többet talizzunk?

ha sokat taliznánk vajon újra megtudna szeretni? :/


2012. aug. 25. 07:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Használd kevesebbszer a tali szót, ha fiú vagy.

Másrészt elég gyerekesnek tűnik az egész kapcsolat, szerintem nincs túl sok remény.

2012. aug. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

rendben

am hogy érted h 'gyerekes' ?

a szülei nem engedik le meg ide-oda állandóan mennie kell

2012. aug. 25. 07:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy (pláne ebből a szülei nem engedik le dologból) úgy sejtem, hogy 14 körül lehettek mindketten. Ilyenkor még nem igazán vannak komoly kapcsolatok.


[Egyébként van remény rá, hogy helyrejöjjön az egész, de szerintem kár ezen tovább szenvedni. Nem úgy áll hozzád, megmondta, hogy nem szeret, sajnáltatja magát, ez nem tűnik a legjobbnak.]

2012. aug. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Először is tisztázzunk valamit,a fogalmazásod alapján valami primitív éppen csak írástudó androgűn nyomoronc lehetsz.A szellemi képességeidet tükrözi a fogalmazásod,szóhasználatod.Javaslatom a következő:Tanuld meg előbb az anyanyelved helyesen használni és nem fog úgy tünni mintha egy Neander-völgyi makogna.A kérdésedre egyszerű a válasz ha nem lennél agyhalott magad is meg lelnéd a választ.
2012. aug. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

bocsi h így írtam még1x

a bnőm szeret de már nem annyira.

Mondta nekem h az ő hibájábol van ez az egész cirkusz.

a kevés együttlétröl érez így.

am én 16 ő 14

2012. aug. 25. 07:40
 6/7 tikana ***** válasza:
Szerintem üljetek le és beszéljtétek meg őszintén a dolgokat. Hogy hogyan tudtok változtatni a helyzeten és hogy akartok e egyáltalán.
2012. aug. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oké rendben köszönöm megfogadom a tanácsot :)
2012. aug. 25. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!