Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy távkapcsolatban hogy oldjátok meg azt mikor a másiknak problémája van és nem lehetsz ott mellette hogy megvigasztald, átöleld? Mit tegyek tehetetlennek érzem magam. Barátom teljesen ki van készülve, hogyan segithetnék neki?

Figyelt kérdés
barátomnak elég sok sulyos dolgo összejött most. nagyon maga alatt van. 300km van köztünk és most nem mehetek el hozzájuk. pár hónapja vagyunk együtt. borzalmasan érzem magam, hogy nem tudok neki segiteni nem lehetek ott vele, nem ölelhetem át.hogyan tudnák neki segiteni. utálom magam, hogy nem lehetek ott vele. sokat felhivom, üzenetet küldök neki elmondom h szeretem. mit tehetnék még hogy érezze mellette vagyok?
2009. júl. 25. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
A párom fényképét teszem a qurva fejére
2009. júl. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Ezt így kicsit fogalmazd át és írd le neki is. Nagyon örülni fog
2009. júl. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
Én és a párom között 200km van...átérzem a helyzeted....nem tudsz mit csinálni te sem sajnos...egyedül kell megoldani a problémáját...és amikor találkoztok beszéljetek át mindent töviről-hegyire.
2009. júl. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, pontosan.

Ezen kívül van kamerád? A Skype nagyon alkalmas egy jó kis videokonferenciára. Még, ha neki nincs is kamerája, akkor is láthat téged.

Ugyanúgy lehet vígyasztalni, csak átölelni nem.

2009. júl. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is távkapcsolatban élek, és ez bizony nálunk is okoz néha problémákat. Az igazság az, hogy ezt nem nagyon lehet megoldani. Igaz enyhíteni lehet azzal, amit te is csinálsz, hogy írsz neki, beszélsz vele, mindig mondod neki, hogy szereted és érezteted vele, hogy rád mindig számíthat, és te mindig vele leszel. Ezt jól is teszed és így természetes. :) De egy ölelést, egy csókot vagy puszit (vagyis a fizikai éreztetését ugyanennek) nem lehet pótolni. A fizikai kontaktust semmivel sem lehet helyettesíteni vagy pótolni. Csak enyhíteni lehet a hiányát. A Skypeot én is javaslom, mi is azon szoktunk beszélni a párommal, mert így legalább halljuk egymás hangját, és ingyen is van. A webcam is jó ötlet. ;) Bár ez is kétélű dolog, mert ugyanaakkor meg lehet, hogy így, hogy lát is a hangodat is hallja, még rosszabbul érinti, hogy mégsem lehettek tényleg együtt. De én mégis azt mondom, hogy próbáljátok ki, mert valószínűleg könnyebbé teszi a dolog elviselését.


Mindig mond neki, hogy mesélje el a problémáit, beszéljétek meg, és próbálj neki tanácsokkal segíteni. És ami a legfontosabb, igyekezettek minél előbb találni egy időpontot, amikor találkozhattok! ;) Jót fog tenni mindkettőtöknek. :) És próbáljátok meg a lehető legtöbbször megoldani a találkozást. A távkapcsolatok sikerének ez a buktatója. Sokan nem bírják elviselni a távolságot és az ebből fakadó problémákat és rossz dolgokat, és ez megmérgezi a kapcsolatot, aminek egy idő után így végeszakad, hiába szeretik egymást a felek. Ezért terjedt el az, hogy a távkapcsolatok nem működőképesek. De ez nem így van, emberfüggő az egész. Ha meg tudjátok oldani ezt a problémát és ki tudjátok bírni, akkor működik hosszabb távon is a dolog. Ha viszont úgy érzitek, hogy ezt nem tudjátok megoldani, akkor azt feltétlenül beszéljétek meg. Azt írtad, hogy még csak pár hónapja vagytok együtt, de ahogy látom ezek a gondok már így is eléggé megviselik a kapcsolatotokat. Gondolj bele, ha ez így marad, akkor hosszútávon mi lenne. (Nem akarok vészmadár lenni, ne értsd félre.) Próbáljatok meg valamilyen megoldást találni. Beszéljétek ezt majd meg személyesen, ha tudtok találkozni. Nekünk szerencsére sikerült megoldani a dolgot, és remélem nektek is sikerül. ;) Sok sikert és kitartást hozzá. :)

2009. aug. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!