Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » LÁNYOK! Szerelmet szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Szerelmet szeretnék vallani egy lánynak, de nemtudom mit mondjak (? ) 15/F

Figyelt kérdés
Ti minek örülnétek ha mit mondana egy srác mikor szerelmet vall?
2012. aug. 25. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én tudom minek örülnek :) Nézz a szemébe, mondj a szeméről vmi szépet, dícsérd a testét stb. Ezt mindenkinek magának kell kitalálnia mit mondjon. 17/F
2012. aug. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meg csajfüggő is. Ha beképzelt embernek csúfolható képződmény, akkor ez hatástalan.
2012. aug. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben személyesen tenném! Legalábbis remélem, hogy nem fácsén akarod, mert akkor eret vágok. Elhívnám sétálni és beszélgetnék vele. Elmondanám, hogy nagyon tetszik nekem és, hogy szeretném, ha több lenne köztünk mint barátság.:) Azt hiszem ennél többet nem igen tudok segíteni.:) 19/L
2012. aug. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A tetteid beszéljenek helyetted!
2012. aug. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Persze hogy személyesen szeretném és szerintem már tudja hogy nagyon tetszik és az érzéseimről szeretnék beszélni nem a szeméről vagy a testéről
2012. aug. 25. 21:40
 6/7 A kérdező kommentje:
és egyátalán nem beképzelt
2012. aug. 25. 21:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Légy őszinte.
2012. aug. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!