Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már valaki életében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki életében olyan, hogy olyan szerelmet/párkapcsolatot sikerült fölülmúlni, miről azt hitte, hogy ennél nincs jobb?

Figyelt kérdés
2 hónapja nincs meg a barátnőm és szerelmes voltam, amikor szakított. Jelenleg nem érzem, hogy tudnék-e mást szeretni annyira, mint őt.
2012. aug. 22. 13:47
 1/3 anonim válasza:

Ez annyira aranyos, hogy kénytelen vagyok válaszolni! :)

Ilyen ez a fránya szerelem, de hidd el, hogy el fog múlni. Vagy ha nem is múlik el az iránta érzett szereteted, fel fogja váltani más... Mármint, nekem is van ilyen ember az életemben, akit nagyon szerettem, ő volt a mindenem és egyszer csak ki lettem rakva. Még mindig szeretem, de azóta sok párkapcsolatom volt és a mostanit soha az életben nem cserélném vissza a régire. Lehet, hogy évek múlva is szeretni fogod, de nem annyira, hogy eldobd az újat. De az is lehet, hogy nem is fogod már hiányolni picit sem a múltat! :) Ne bánkódj! Mindent felül lehet múlni!!!! :)

2012. aug. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is igy vagyok..csak én voltam a hülye (félreértés ne essék ne mcsaltam meg,és semmi ilyesmi ki is kaparnám a saját szemem.) nekem most 1 hónapja,és eszméletlenül hiányzik annyi hasonlóság volt,meg küzdelem hogy mást nem hiszem ugyanígy,ekkora erővel tudnék szeretni..elmúlik?remélem,mert szétmarja a lelkem,legszivesebben kinyirnám magam,dehát reménykedek... 18/F
2012. aug. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is tapasztaltam, hogy aki aktuálisan tetszik ,mindig az a legjobb, és furcsa, de mivel a jövő ugye ismeretlen,hogy mit hoz, így nyilván azt érzi az ember ilyenkor,hogy az aktuálisnál már nem is biztos, hogy lesz, egyáltalán lehet-e jobb. Pedig igen, tapasztalatból tudom,hogy azok a nők akik tetszettek, mind úgy volt, hogy óh, ez a csúcs, aztán ahogy telt az idő, elmultak az érzelmek, mindből ment a kiábrándulás, és a következő aki megtetszett, az mindig jobb és jobb, aranyosabb volt az előzőnél. Mindig azt gondoltam,hogy de otthagytam volna az előzőt, ha összejött volna vele egyáltalán, nemtudom, de ha igen, már simán dobtam volna, mikor megláttam a következő jobbikat. Érzelmi hullámvölgyek, ezeket túl kell tudni élni, idővel minden érzelem kipusztul. Utána már nem is fog kelleni.
2012. szept. 3. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!