Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne legyek feszült az évfordulónkon, ne sírjak, boldog legyek?

Figyelt kérdés

A barátommal nagyon összevesztünk 1-2 napja a cseten, mert elegem lett abból hogy az exével nagyon erős a barátságuk, és mikor elmondtam hogy ez zavar, akkor felidegesedett, úgy beszélt velem mint egy kutyával, és közölte hogy ő semmit nem fog tenni ezellen, meg hogy cirkuszoljak csak stb.

Nem kért bocsánatot sem azóta sem. Viszont ugyanúgy szivecskézik meg szeretlekezik, mint azelőtt, mintha semmi nem történt volna. én visszaírom hogy szeretlek, meg a szivecskéket, de közben majd' elhányom magam...


Mert azóta úgy érzem megtört bennem valami, ha rágondolok már reszketek az idegtől, egyfolytában sírok.

Jövő héten fogunk találkozni, pont az évfordulónk napján, előtte nem tudunk.


Hogyan felejtsem el ezt a rossz dolgot, hogyan viselkedjek boldogan az évfordulón? Segítsetek...


2012. aug. 26. 08:41
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

első évfordulónk lesz.

az bánt a legjobban, hogy ilyen szinten védelmezi az exével való nagy barátságát velem szemben...

merthogy már csak barátok, és már nincs köztük semmi.

én ezt tudom, csak engem zavar ez a még mindig erős LELKI kapocs...

2012. aug. 26. 08:45
 2/13 anonim ***** válasza:
Igyál valamit..Elvégre hétvége van!
2012. aug. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
aha, kössz...
2012. aug. 26. 08:48
 4/13 anonim ***** válasza:

ne vegyél róla tudomást! Ne hozd szóba, ne legyen az ex a beszédtéma,ne juttasd folyton eszébe.

Kettőtökre gondolj, lehetőleg találkozzatok kicsit sűrűbben,, beszélgessetek sokat, érd el-persze ne erőszakosan-hogy te legyél a lelki társ, és te legyél fontos. Csináljatok közös, élmény dús programokat,de közbe még csak véletlen se említsétek az exet!

2012. aug. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

de hogy beszélhetett így velem, ahogy? :(

megkértem, hogy mondja meg a lánynak, ne írkáljon a barátomnak többet.

azt hittem, ha egy fiú igazán szereti a barátnőjét, bármit megtenne értem.

ő azt mondja, értem mindent feladna, meg bármit megtenne. aha, hát ez a dolog már ennél megbukott...

2012. aug. 26. 09:18
 6/13 A kérdező kommentje:

de hogy beszélhetett így velem, ahogy? :(

megkértem, hogy mondja meg a lánynak, ne írkáljon a barátomnak többet.

azt hittem, ha egy fiú igazán szereti a barátnőjét, bármit megtenne érte.

ő azt mondja, értem mindent feladna, meg bármit megtenne. aha, hát ez a dolog már ennél megbukott...

2012. aug. 26. 09:18
 7/13 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2012. aug. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
19 és 22
2012. aug. 26. 09:37
 9/13 anonim ***** válasza:

ha mindig is ennyire joban volt az exevel, miota ti osszejottetek, akkor semmi kozod hozza, tenyleg ne hisztizz, elvegre igy fogadtad ot el. ha nem birod, akkor inkabb hagyd ott a sracot. persze lehet, hogy ezt nem az evfordulon kene, az nemkicsit lenne tetu dolog.

viszont ha csak ujabban van ennyire joban az exszel, akkor jogosan vagy kiakadva, ne is hagyd annyiban.

2012. aug. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
mindigis ennyire jóban volt :/
2012. aug. 26. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!