Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen feszült a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen feszült a barátom, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Most már véglegesen ide kellett fordulnom,mert nem tudom kivel megbeszélni ezt a dolgot.

Tehát a barátommal 2 hónapja vagyunk együtt,hétvégenként találkozunk,mert másik városba tanulok.Nagyon szeressük egymást,minden hétvégén mikor hazajövök együtt vagyunk,ágyba bújunk,orális sex megvan,és mire oda kerülne a sor..hogy,úgy mondjam "megtörténjen",egyszerűen ideges lesz,zavartnak tűnik,ez már 4.szer történt meg,mindegyik után le volt törve,és csak annyit mondott,hogy nagyon sajnálja,nagyon hüjén érzi magát emiatt,engem már csak az bánt,hogy nem tudom miért van,látom rajta,hogy mennyire kíván,lefektet,és utána ez...Nem merek rákérdezni,mert ígyis látom rajta,hogy kínos neki :/

Volt valaki ilyen helyzetben?


2011. nov. 13. 02:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát pedig bizony tőle kell megkérdezned akármennyire is fájó téma.

Elképzelhető hogy komplexusa van a pénisze miatt? Nem lehet hogy kicsinek érzi? Vagy esetleg az is? Orális szex alatt meddig bírja? Nem lehet hogy túl hamar elmegy és fél emiatt? Mennyire szégyenlős előtted? Ugyan írtad, hogy orális szex megvolt de lehet hogy nem elégedett a külsejével, akármi? Valami sejtésed csak van, hogy mi bánthatja. Szűz amúgy? Mennyire bízik benned? Lehet hogy korainak érzi a dolgot?



21F

2011. nov. 13. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!