Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Körülbelül 2 éve szakítottunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körülbelül 2 éve szakítottunk a barátnőmmel. Már nem szeretem, de még gondolok rá, és örülnék, ha újra összejöhetnék vele. (ennek 0% esélye van) (többi lent? )

Figyelt kérdés

Például ma is vele álmodtam.. nem szeretem, de nem tudtam tőle úgy teljes egészében elszakadni.. már 2 éve.

Ez normális/egészséges dolog?

F/19



2012. aug. 26. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Normális. Az egészségedre, hacsak nem leszel tőle depressziós, stb. szerintem nem lesz komolyabb hatással. Másrészt, ha vele álmodsz, és össze szeretnél vele jönni újra, akkor azért itt több van, mint puszta szimpátia nem?:) Sajnos ezt neked kell megoldanod, hogy nekifutsz megint (a 0,*%-nak - sic!) vagy megpróbálsz TUDATOSAN túllépni rajta.

Bármelyiket is teszed, sok szerencsét!

2012. aug. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Talán mégis szereted még :) És neki van már valakije?Ha nincs,egy próbát megér,hátha ő is ezt érzi.
2012. aug. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Valószínűleg ezt érzi, de nem ezt mondja :) és ellenzi, meg.. tudjátok ilyen kor jön a "hablaty" szöveg.. szeretné, de valami még sem "engedi" neki.

2012. aug. 26. 13:23
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez attol is fugg, hogy milyen hosszu volt a kapcsolatotok. Normalis, hogy nehezebb erzelmileg elszakadni egy olyan embertol, akivel evekig egyutt voltal.

Talan igazad van abban, hogy nem vagy mar szerelmes beled, de akarhogyis valaki, aki az eleted resze volt bizonyos szintig mindig hatassal lesz rad.

Az meg hogy ossze szeretnel jonni vele azt bizonyitja, hogy a vonzalom iranta meg mindig benned van. Ez maximum akkor fog nemileg elmulni, ha uj parod lesz.

2012. aug. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*bele
2012. aug. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

meddig voltatok együtt? Miért lett vége? ez is lényeges.


Szerintem azért még mindig szereted valamilyen szinten! Hiányzik maga a lénye.

Tegyél meg mindent azért, hogy újra veled lehessen. Ne foglalkozz a hablaty szöveggel és azzal, hogy valami nem engedi...



18/L

2012. aug. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
8 hónapot voltunk együtt.
2012. aug. 26. 13:30
 8/10 A kérdező kommentje:
Volt párkapcsolatom, és szexeltem és számtalan lánnyal.. de egyik se volt az igazi :S:)
2012. aug. 26. 13:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azért szereted, mert vagy 2 éve nem volt más neked, vagy nem egyeztetek annyira.
2012. aug. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az exem 2 év után jött rá, hogy vissza akar szerezni, és sikerült is neki. Ha szereted még, akkor egy próbát mindenképp megér! Vagy újra együtt lesztek, vagy pedig kiderül, hogy csak a régi álomképeket kergetted... de mindenképpen csak nyerhetsz :)
2012. aug. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!