Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan találjak úgy párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak úgy párt magamnak, hogy nem szeretem a nyelves csókot?

Figyelt kérdés

35/F

A szám elég vastag, inkább azt szeretem használni.



2012. aug. 26. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
nem itt van a kutya elásva..
2012. aug. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ajaj.. ezen 35 évesen kezdtél először gondolkodni? Eddig hogy boldogultál a párkapcsolatokkal?
2012. aug. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is 35 évesen találtam meg azt a nőt, akivel szeretek csókolózni. Mással nem igazán kívántam.
2012. aug. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bárhogy?

Én is utálom, ha valaki a számba akarja dugni a nyelvét. Undorító... Sokkal érzékibb az ajkaival játszani. Max azr finoman myalogatni.

De tátott szájjal, mint a halak és tövig dugni a nyelvét a számban?! Ott fejelném meg... :D

2013. márc. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!