Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked ez hogy esne? Hogy jönne le?

Figyelt kérdés

a barátom szemmel láthatolag baszott rám, összevesztünk, nem jött aztán oda,és HAZUDOTT h megy haza közben még mindig ottvolt a haverjaiva....és 5m-re állt tőlem és nem jött oda hozzám pedig látta h sirok.4fiú vigasztalt engem,idegembe elkedztem cigizni és az egyikkel ördögkör-öztem. átfújtam a füstöt az én számból az övébe.. de a szám nemért hozzá az övéhez.

nagyonrosszul érzem magam emiatt pedig ma belátta h ő volt a hibás.. elmondjam a barátomnak?:( mert nem tud róla..


2012. aug. 26. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
nem kell elmondani neki, mert már nem is a barátod, így nem is tartozik rá. Simán dobd.
2012. aug. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
2012. aug. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de még a barátom mert megbeszéltük ezt az egészet és megbocsájtottam neki..
2012. aug. 26. 17:07
 4/7 Mókusgyilkos ***** válasza:
hát ha össze vesztetek és momentán fasírtban vagytok akk miért menne oda? ördög mi van? és annak mi az értelme? 14éves kislányok rulz XD am ja mondd el így jártál.
2012. aug. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Mókusgyilkos ***** válasza:
1.-t még 1x magyarul: ha van 1 kis esze a pasinak akkor már nem a barátod v legalábbis nem sokáig :)
2012. aug. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi ez az ördögkör bäszás?? Ráadásul a pasid előtt másik csávóval??:D Ha egy hétig nem szól hozzád akkor meg a szeme láttára félrek.úrsz vagy mi?? A pasid szerintem most örül hogy végre megszabadult tőled...
2012. aug. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem olyan rossz dolog, elvégre nem csókolóztatok meg semmi, nem hiszem h akármi is lenne ha elmondanád neki :)
2012. aug. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!