Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú kapcsolat után csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú kapcsolat után csak szexkapcsolatba belemennétek? Ugyan az a partner.

Figyelt kérdés

A barátommal cirka 5 éve vagyunk együtt, de már egy két hónapja pedzegeti, hogy esetleg másokkal is ismerkedhetnénk, mivel még nagyon fiatalok vagyunk, plusz nekem ő is volt az első minden téren, meg aztán mostanában már kezd barátságra hasonlítani a kapcsolatunk, nem pedig olyan mintha egy pár lennénk. Értem ez alatt a szex hiányát is... De mivel nagyon kötődünk egymáshoz tarthatnánk a kapcsolatot. Miután ezt így megbeszéltük rá egy napra orbitálisat szexeltünk:D Ami iszonyat jó volt...és most nemrég tett némi utalást, hogy ezt a jó szokásunkat megtarthatnánk, alkalomadtán, ha mindkettőnk megkívánja...csak egy párként nem szeretne együtt lenni, ismerkedhetnénk másokkal is. Ami igazából nincs ellenemre, mert kb. úgy két hete egy kisebbfajta szüneten vagyunk és azt hittem, hogy rosszul fogom viselni, de igazából tök jól elvagyok, akadt "udvarlóm" is, persze semmi komoly, de jó érzés, hogy nem kell lelkiismeretfurdalást éreznem, ha flörtölök vagy találkozok valakivel. Na szóval a kérdésem, hogy szerintetek ez így működhet? Hivatalosan szakítani, de azért tartani a kapcsolatot, barátkozni, szexelni:D és másokkal is randizgatni? (másokkal nem szexelni...az már sok lenne) Volt már valaki így? Előre is köszi a válaszokat.

21/L


2012. aug. 26. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
jobb ha keresel másik pasit magadnak! minden térre! :)
2012. aug. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az kimaradt a szövegből, hogy én sem szeretnék vele újra egy párként együtt lenni. Másoknak esetleg tapasztalata ilyen téren?
2012. aug. 26. 18:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez ürge egy isten lehet! Úgy lekoptatni a csajt, hogy aztán mégis csak őt dugja! Na, ez már művészet! Taníts, mester!

Erre szokták mondani, hogy: "Azért még nem veszek tehenet, hogy tejet igyak!"

De hogy válaszoljak is...

Én még nem voltam ilyenben - de nagyon szeretnék lenni!

2012. aug. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hosszú kapcsolatom után (3év) mi is összejártunk egy ideig, aztán szép lassan leszoktunk róla ahogy ismerkedtünk másokkal. Én úgy vagyok vele, amíg jól esik, és nincs más, miért ne? Persze csak ha nem okoz egyik félnek sem sérülést (nálatok úgy néz ki nem fog).

Szóval igen, én belemennék.

2012. aug. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!