Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pszichopatával (antiszociális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pszichopatával (antiszociális személyiségzavarral küzdő) férfival vállaljak avagy sem barátságot?

Figyelt kérdés
Szerelemnek indult,de persze lehetetlenség volt Vele.Én 31 tanítónő,Ő ügyvéd,40 éves.A barátság egyoldalú,Én hallgatom Őt.Csináljam Vele,vagy ne?

2012. júl. 23. 11:25
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
81%
Sokba kerül a temetés manapság. Nem tenném.
2012. júl. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
88%
Pszichopatával barátság? Én nagy ívben elkerülném. Még mielőtt kárt tenne bennem barátságból!
2012. júl. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
Ezt bővebben kifejthetnéd.
2012. júl. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:

Én csináltam egy darabig, de nem biztos, hogy hasznos volt. A végére belefáradtam, ő meg talán még jobban kikészült. Bár jó kérdés, hogy elvileg "bármitől" kikészül, vagy én is közrejátszottam?


Mindegy. Nekem egy időre "nyugi" kell. :)


Akkor mehet a barátság, ha tudod, hol vannak a személyiséged határai. Nagyon ne "keveredj" össze vele. Furának tűnhet, hogy ezt írom, de előfordulhat- akár segíteni akarásból akár más okok miatt.

2012. júl. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
71%

Barátkozni miért ne, érdekes élmény is lehet, csak vigyázz, hogy szerelem/kapcsolat ne legyen belőle. Én is ismerek pszichopatát, valamelyik mondjuk elviselhetetlen, de van, aki társaságnak tök érdekes.


Mivel tanítónő vagy, felhívom viszont a figyelmedet, hogy a magyarban a személyes névmásokat nem kell nagybetűvel írni, tehát vele, ő, én, őt.

2012. júl. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:

doktorrossz (mint általában) hasonlót ír, mint én. Viszont (tapasztalat) megterhelőek tudnak lenni az ilyen barátságok.


Ha jól viseled, hogy manipulálni próbál, vagy szeretné tőled (is) kiprovokálni, hogy szenvedj, mint ő, esetleg bárhogyan próbálsz "segíteni", "szándékosan" nincs semmiféle hatása- szóval, ha ezeket nagyon könnyen veszed, akkor hajrá.


Én is könnyen vettem, különösebb "sokkot" nem okozott, érdekes volt elemezni, bántani sem bántottam (nem haragudtam rá), csak egy idő után tényleg megterhelő lehet.:)


Aki antiszociális, az általában folyamatosan igyekszik fenntartani ezt az állapotot (valamiért). Szóval, folyamatosan (így vagy úgy) próbálja a barátságot is "aláásni". Vagy felhasználni, kihasználni.


Emellett úgy tűnhet- kapaszkodik bele.

2012. júl. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:

Ő már elég idős ahhoz, hogy, ha eddig semmi nem segítettbrajta, valószínűleg te sem fogsz tudni.

Barátkozz, de távolról.

Hiszen eleve antiszociális, úgysincs rád szüksége, akkor meg minek?

2012. júl. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
0%

#6:

Én antiszoc. vagyok jó ideje, de a barátságokat nem ásom alá...

Kérdező:

Azt nem értem, ha antiszoc., akkor hogy-hogy ő beszél?

Jaaa, és a "pszichopata" jelző lehet megfelelő, de durva kicsit, főleg ha melózik mint ügyvéd, s csak antiszoc...

2012. júl. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:

Udvariasságból írom a személyes névmásokat nagybetűvel.Nem azért mert nem írok helyesen.

Van betegségtudata,mivel rendkívül intelligens,beszéltünk erről.Felülemelkedni nem tud rajta,nem is várható.Jelenleg az idegösszeroppanás határán,mivel az Én utánam lévő kapcsolata (sem) sikerült Neki(egyik sem sikerült,de iszonyatosan vágyik a szeretetre,és retteg a magánytól).Most Én vagyok a pszichiátere,orvoshoz nem hajlandó menni,szed gyógyszert,de nem hat most semmit sem Neki.Fizikailag nem bánt,az nem szokása,csak szavakkal,de azt nagyon(Engem még nem bántott még úgy igazán,főleg mióta csak "barátok" vagyunk).Jóformán kitölti az egész napomat a Vele való foglalkozás.Vissza nem kapok semmit sem,abszolút nem érdekli hogy Velem mi van,kórosan egoista.Sajnálom Őt,mert most Én vagyok az egyetlen támasza,és ismerem a hátterét,hogy miért ilyen(az apja agyba főbe verte 23 éves koráig).Az Én hátterem is nagyjából hasonló és bizonyos személyiségvonások Rám is jellemzőek,de Én viszonylag ép vagyok-ezért értem Őt meg.Úgy érzem néha h nincs erőm Hozzá,és hogy Magával ránt a labilitásába.Különösen súlyos eset.Vmiért szeretem Őt,mint embert,szerelmes már nem vagyok.

2012. júl. 23. 11:43
 10/54 anonim ***** válasza:

8. Akkor te a kellemesebb fajta vagy.:)

Különben sokféle lehet, elismerem!

2012. júl. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!