Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Szerintetek jól áll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek jól áll egy fiúnak a hosszú haj?

Figyelt kérdés
Én épp most növesztem, és szeretném tudni ,hogy hogyan állnak majd hozzám a csajok.Kifejezetten NEM rocker csajt ,és nem is diszkóp*csákat akarok "fölszedni"

2012. aug. 27. 14:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
van akinek jól áll és van akinek nem..majd meglátod ha megnől :)
2012. aug. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik szerintem egy férfi attól férfias ha rövid a haja persze ízlések és pofonok. de én nem a rocker és diszkóp*csa kategóriába tartozok szóval.. én erről így alkotok véleményt de ha neked tetszik akkor ez a lényeg. egy lány úgysem a hajad miatt fog megszeretni hanem magadért.
2012. aug. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek jól áll, valakinek nem...
2012. aug. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Egyik se vagyok, se rocker, de didzsipics@...


Nekem nem tetszik ha egy férfinak hosszú haja van. Nem kimondottan férfias, az maradjon meg a nők kiváltságának, nekünk sokkal jobban áll.


Nagyon kevés pasit láttam eddig, akinek TÉNYLEG jól állt. De röviddel azok is jobban néztek ki azért.

Szóval csak akkor vállald be, ha brutál jó pasi vagy.


Pl. neki tényleg jól áll: [link]

2012. aug. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez a fiútól/férfitől függ. A barátomnak hosszú haja van, neki jól áll, mert amúgy is férfias. Bár szerintem a hosszú hajhoz szakáll is dukál, de ha arra még nincs lehetőséged, akkor azt majd ráérsz később is megnöveszteni.

Az a lényeg, hogy lányos, túlságosan kerek arccal ne növessz hosszú hajat szerintem.

A másik ami lényeges, hogy a hosszú hajat nehezebb stílusosan viselni, kell hozzá némi stílusérzék is, mert különben könnyen igénytelennek tűnhet. Szóval egy fokkal jobban oda kell, hogy figyelj az öltözködésedre. A barátom főleg ingeket hordd, odafigyel a helyes méretválasztásra (ami a legtöbb férfinak nem megy egyébként), nem hord túl bő vagy túl szűk ruhákat, ha pólót vesz fel, annak az ujja sem lobog a szélben, de nem is feszül ki a karján. Ez nagyon fontos!!!

Kifejezetten nem rocker vagy diszkós csaj vagyok, bár azt hiszem 20 év fölött már normális esetben ilyen kategóriák nincsenek :)

2012. aug. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2012. aug. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem igazán.
2012. aug. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Valakinek jó, valakinek nem. De azért attól is függ, hogy mennyire növeszted meg, mert egy rendes fazonnal jó lehet, de pl. a derékig érö haj senkinek se áll jól.
2012. aug. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nagyoon *.* a legjobb
2012. dec. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
a hosszú raszta haj szerintem minden fiunak jol áll
2012. dec. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!