Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti járnátok ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok ezzel a fiúval? (hosszú)

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, aki egyértelmű jeleket adott, hogy tetszenék neki. Csak az a "baj", hogy az egyik volt osztálytársamnak is tetszik, aki ugyanabba a suliba jár, csak másik évfolyamra. Eddig barátnőmnek hittem, beszélgettünk, minden reggel ugyanazzal a busszal megyünk még 2 volt osztálytársammal. Az utóbbi néhány héten eléggé "elhidegültünk egymástól", ugyanis nem is nagyon figyelnek rám talán csak az egyikük, de az akinek tetszik a fiú, ő nem. Mindegyikünk tudja, hogy kinek ki tetszik. A múltkor mondtam valamit egy fiúról, aki tetszik nekem (ez egy másik fiú), és ő nem is tudta, hogy kiről van szó..

A buszon ő szokott mellettem ülni, de amikor hiányzik az egyik lány, akkor nem is szól nekem, átül a másik lány mellé. Mintha kerülne engem az egyik csajjal együtt.

Nem vagyunk olyan jó barátnők, de a múltkor mondta, hogy még igaz hogy tetszik neki, de ha nem jön össze, akkor lemond róla.

Az egyik osztálytársam, aki a barátnőm is, azt mondta, hogy ez a fiú nem jönne össze azzal a lánnyal. Ezt persze nem tudja a lány.

Szerintetek lépjek a fiú felé (majd már csak jövő tanévben, mert nyáron szerintem nem fogunk találkozni, meg legalább még átgondolom ezt..) vagy lemondjak erről a fiúról?


2012. jún. 17. 21:59
 1/3 anonim válasza:
nemértem xd
2012. jún. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

eléggé bonyolultan fogalmaztam, de akkor megpróbálom leírni rövidebben és érthetőbben.

tetszik az egyik fiú osztálytársam, aki tetszik az egyik "barátnőmnek" is, akivel nem olyan jó a kapcsolatunk. ő nem tudja, hogy tetszik nekem a fiú, meg "jeleket" küld nekem. a kérdés az, hogy ti járnátok ezzel a fiúval, ha a "barátnőtökkel" sose fog járni?

2012. jún. 17. 22:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan :)) nem barátnôd, tehát erre nem vonatkoznak az íratlan szabályok. Fôleg ha a srác téged szeret :) sok sikert.

Nagyon kedves hogy törôdsz a lány érzéseivel, de a lényeg: fontos a lány vèleménye/barátsága vagy a fiú?

2012. aug. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!