Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok írjanak légyszi, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok írjanak légyszi, akik már régebb óta a párjukkal vannak (ezalatt min.1 évre gondolok). Hol ismertétek meg a párotokat? Rögtön éreztétek, hogy ebből valami komoly lehet?

Figyelt kérdés
Korotokat is írjátok. Aki gondolja, akár az egész történetet is leírhatja. :)
2012. máj. 15. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:

na hát én vagyok az első válaszoló :D

4 éve ismertem meg a páromat myvipen,mert abba a suliba jelentkeztem amibe járt és gondoltam összebarátkozok valakivel! elkezdtünk beszélgetni neten, aztán első találkozáskor össze is jöttünk. én már akkor sejtettem, hogy komolyabb lesz a dolog, mint ami eddig volt és be is jött. most több mint 4 év után már élettársak vagyunk és az első babánkat várjuk :) elég jól sült el a "haverkodás" :D

2012. máj. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja és 19 vagyok most
2012. máj. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Itt találtunk egymásra. Volt egy randizással kapcsolatos kérdésem és rámírt. Kezdetben idegenkedtem tőle, mert saját bevallása szerint nagyon antiszociáis, de elhívott randira, és adtam neki egy esélyt. Előben sokkal jobban nézett ki, mint fotón, és lelkileg is más volt, mint amilyennek a leírása alapján elképzeltem. Az első randin 3 órán át beszélgettünk, rengeteg közös témát találtunk. Aztán volt még pár találka és összejöttünk.


Ez kábé három évvel ezelőtt történt, azóta is ugyanazzal a jóképű, megértő, intelligens pasival vagyok boldog párkapcsolatban.


:D

2012. máj. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kicsit több, mint két éve vagyunk együtt.

Egy menhelyen ismerkedtünk meg, mindketten önkéntesek voltunk (ő pár héttel előbb ment oda). Elsőre nagyon szimpatikusnak találtuk egymást - ő állítása szerint rögtön belém zúgott, de ez gondolom aranyos túlzás a részéről.

Az első nap végén jó hosszú darabon elkísért hazafelé, és hát eléggé jól éreztük magunkat egymás társaságában. A következő héten el is hívott randizni, de csak egy hétre rá jött össze, mert lányos zavaromban rávágtam, hogy halaszthatatlan dolgom van aznap este :)

A randi csodás volt, három hónap elteltével már együtt laktunk, most az esküvőre készülünk :)

23/N

2012. máj. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi az egyetemen találkoztunk a párommal,csoporttársak voltunk.Másfél évig voltunk barátok,aztán rájöttünk,hogy többet is érzünk egymás iránt.Már több mint két éve vagyunk együtt.

22L

2012. máj. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok! :)
2012. máj. 16. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!