Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Népszerű pasik! Volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Népszerű pasik! Volt már olyan, hogy beleszerettetek az"áldozatotokba"?

Figyelt kérdés

Tehát sok nőt megkaphattok,de van egy lány,akibe beleszerettek(Az elején csak le akarod fektetni).Ő viszont nem adja be a derekát,mert a "hírneved"miatt fél,hogy Őt is csak kihasználod.Így nem jön össze ,de Te már belezúgtál.

Azt hiszem ilyen helyzetben vagyok.


2012. aug. 27. 17:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj.
2012. aug. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kegyetlen játékok...
2012. aug. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én annyival szerencsésebb helyzetben vagyok, mint te, hogy nem tudja a hírnevem. És már le is feküdtem vele, de szerintem azt még sem tudja,hogy belezúgtam:)
2012. aug. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Találkoztunk párszor,volt csók és beszélgettünk.

Hiába voltam már sok csajjal,úgy érzem vele más.Olyan hülye vagyok,este ha lelépek a haverokkal írok neki,hogy iszogatunk kicsit és hogy szeretem,várom,hogy találkozzunk.

Neki csak egy pasija volt,de az több éves kapcsolat.

Azt mondta,nem akar komolyabbat,nem tudtam miért,de úgy vettem észre,hogy fél,hogy átverem.

Mondtam is neki,hogy Ő más és ezt éreznie kellene,de mégsem hisz nekem.Mit tehetnék?

2012. aug. 27. 18:01
 5/12 anonim ***** válasza:
Abba szeretnek bele általában, aki nem akar többet tőlük, mint amit ők is a nőtől. Ez vhogy piszkálja az önérzetüket, nem tudom miért..
2012. aug. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ez valóban igaz. mindig abba szeretnek bele, aki nem adja be a derekát.de ha beadja megy minden tovább, mint eddig :)
2012. aug. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem hanem a büszkeséged csorbájának szépítése... ne éld bele magad, mert megfogod dumálni, megfekteted és dobod. Mint a többit csak akkor azt mondod majd, hogy kiszerettél belőle, mert mégsem passzoltok össze.
2012. aug. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hagyd ott. Aztán majd fut utánad.
2012. aug. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

De már akkor így éreztem,amikor nem is tudtam,hogy nem kellek neki.Valahogy már az első csóknál volt valami különös vonzalom köztünk,amit más nőknél nem éreztem.Nem csak szexuálisan vonz,hanem olyan különös,mintha pontosan összepasszolnánk.Nagyon egy hullámhosszon vagyunk,ha a közelébe vagyok kiver a víz,annyira izgatott vagyok.

Ha bejön a terembe reggel rögtön mosolygok mint valami hülye.Nem tudom ezt mennyiben okozhatja a büszkeségem.

Amióta ismerem,(az első csóktól)más nők egyáltalán nem érdekelnek.

Oké szexelek másokkal,mert ez elég fontos dolog az életemben,de pl csókolózni nem is tudok velük azóta.

Ha nem jövök össze vele nem tudom meddig megy majd így.

2012. aug. 27. 18:26
 10/12 anonim ***** válasza:

Utolsó: nem feltétlenül. Talán fordítva. Nem mindenkinél működik (mint a kérdezőnél, és a legtöbb pasinál!) az "elérhetetlen, mint kihívás" momentuma.


Mellesleg, talán tényleg belezúgott, kitudja. De így járt (szerintem).


Nekem egy barátnőm még szexkapcsolatot is létesített (futólag) egy nagy "casanovával" (mondván: másra úgyis alkalmatlan a fickó), aminek aztán szépen vége lett.


A pasi "halálosan beleszeretett", mászkált utána, már házassági ajánlatot tett, stb.


Persze, barátnőm nem akart vele semmit. Végül a fickó elfogadta, és tovább csajozott. Gőgből, sértődöttségből játszani kezdte az elérhetetlent, szándékosan nem foglalkozott barátnőmmel, akire viszont ez sem volt hatással.


Nem ment bele a "játszmába", nem akarta visszaszerezni.

2012. aug. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!