Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

H mutassam neki h megértse?

Figyelt kérdés
van egy srác aki tetszik, egy a munkahelyünk. Ő elég félénk típus. Volt h azt hittem tetszem neki, azt éreztem h néz stb. Van ugyanakkor h tudja h én pl kimegyek az udvarra de ő benn marad, pedig jöhetne!? Egyik nap ugrattuk egymást elég sokat és aztán írt facebookon is még. De ma megint olyan furcsa volt. Nem az h rám se néz, de nem érzem h aktívan közeledne. Lehet h az is benne van, h én is mindig máshogy viselkedek, mert nem akarom h azt higgye nyomulok. Van h sokat mosolygok rá, van h rá se nézek...mit csináljak h ne nyomuljak de tudja h közeledhet?
2012. aug. 27. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tisztában van azzal, hogy munkahelyi szerelemből nem sok jó sülne el. Szerintem szimpi vagy neki, csak ez valahogy nyomasztja.
2012. aug. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én például direkt kerülöm az ilyen dolgokat.1.Mert nem hiányzik a komoly kapcsolat.2.Mert valóban nem munkahelyen kell ezt lezavarni.


Ha választanom kellene max a településemről,de inkább más tájak fele aktívizálódnák:tömegközlekedés,egy másik város.


De az kizárt hogy suli vagy munkahelyen

2012. aug. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Suli munkahely tényleg szar.Ez lehet,hogy bejössz neki,de tudja hogy ebből nem sok jó sülne ki.Régen velem is ez volt,de az a suliban,egy egész jó csajt elszalasztottam a suli miatt :(
2012. aug. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de nekem nagyon tetszik...basszus de nehéz ez. váltásban fogunk dolgozni, lehet h kb soha nem is futunk össze ott
2012. aug. 27. 19:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Szokták mondani hogy külön kell választani a munkát meg a magán életet.Egyébként ilyenkor jó az alkalmi kapcsolat,azt nem tudja meg senki,ha nem mondjátok el.
2012. aug. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!