Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm állandóan tapad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tyler913 kérdése:

A barátnőm állandóan tapad rám. Mit tehetnék ebben a helyzerben?

Figyelt kérdés
Nekem szükségem lenne a szabadságra, arra,hogy intézhessem a dolgaimat,lehessek a saját barátaimmal is. Ő viszont folyton velem akar lenni, és mindig megtalálja a módját,hogy valahogy rám akaszkodjon. Próbáltam utalni rá,hogy szerintem nem tesz jót a kapcsolatunknak és egyikünknek sem,ha az idő 1OO%-át együtt töltjük, de ezt ő úgy értelmezi,hogy biztos azért nem akarok folyton csak vele lenni,mert már nem szeretem. A helyzetet nehezíti,hogy neki gyakorlatilag nincs baráti társasága. Amikor nagy nehezen kiharcolok 1-2 nap "szabit",akkor is valamilyen mondva csinált okkal feljön hozzám,és alig tudom elküldeni (durváskodni nem akarok). Hogyan tudnám tapintatosan rávenni, hogy több teret hagyjon nekem?
2012. aug. 27. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
úgy, ha beszélsz vele! nem csak utalgatsz a dolgokra, hanem egyértelműen és világosan, de nem bántóan elmondod neki azt, amit itt leírtál.
2012. aug. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Beszélj vele őszintén! Ne hagyd, hogy megfojtson.
2012. aug. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaja, öszintén de finoman mondd el neki a problémádat. Teljesen érthetö amúgy,hogy soknak érzed amit csinál.
2012. aug. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
plusz: segithetsz baratokat keresni neki:) megismertetni emberekkel,...stb.
2012. aug. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!