Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, mi a jó illetve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, mi a jó illetve rossz oldala annak, ha a pasim egyben a legjobb barátom is?

Figyelt kérdés
Nincs igazi legjobb barátnőm, mármint vannak barátaim de igazából a barátomnak mondok el mindent. Voltatok már ilyen helyzetben? Mi lett belőle?
2012. aug. 27. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
ÁLLJ ÁT A SÖTÉT OLDALRA! van sütiiii :)
2012. aug. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ha gumicukor is van, örömmel :D
2012. aug. 27. 23:13
 3/9 Mókusgyilkos ***** válasza:

1: :D

kérdező: persze h van. ha a pasival bajod kinek mondod el ? na meg a magánszféra is létezik ám.

2012. aug. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szerintem a rossz oldala: hajlam vele a kapcsolatfüggőségre, birtoklási vágyra

a legjobb benne: hogy így mindig kéznél van egy jóbarát is

2012. aug. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Véleményem szerint egyetlen igazán rossz oldala van ennek a dolognak, méghozzá az, hogyha szakítotok, akkor nem csak egy szerelmet, hanem egy igazán jó barátot is elveszíthetsz. :(
2012. aug. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
na igen, legutóbb is egy nagyobb vitánál rosszul éreztem magam, mert pont miatta volt rossz kedvem...csak olyan nehéz találni valakit, akiben tényleg bízhat az ember, nekem pedig sajnos (?) ő az...
2012. aug. 27. 23:18
 7/9 Hole Hunter ***** válasza:
Baj nincs vele, viszont a régi barátok mind le fognak morzsolódni, ami nem jó.
2012. aug. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

miért kéne kibeszélni a pasim, ha bajom van vele? egy jó párkapcsolatban ezt meg lehet beszélni, kipofázás nélkül....


amúgy tényleg csak a szakítás a rossz oldala. én is így vagyok a pasimmal és imádom ezt :)

2012. aug. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én anno úgy tanultam órán, hogy akkor működhet hosszú távon egy kapcsolat, ha előbb kialakul a szeretet (barátság - van különbség?), minthogy a szenvedély kialudna. Mert az bizony kialszik, mese nincs.


Egyébként velem is így van. nincs ezzel gond, amíg együtt vagytok. :)

2012. aug. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!