Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kár volt kihagyni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kár volt kihagyni? Vegyétek figyelembe a lentieket!

Figyelt kérdés

A szituáció :

Anyum esküvőjén ott volt egyik volt osztálytársam (lány-ebből lehet gondolni hogy fiú vagyok)

Ugye egész éjszaka táncolt mindenki ment a mulatós, lassú meg lakodalmas muzsika :D Mindenki táncolt csak ő meg én nem. Én fényképeztem össze vissza ő meg csak ült. (hozzáteszem családjával együtt)

Nevelőapám (szóval nem apa-anya) barátai is ott voltak, akik nem tűrték hogy mi nem táncolunk. Összeállítottak minket a parkett közepére, hogy majd ők megtanítanak táncolni. (szokás szerint: fogd a derekát..kicsit lejjebb..még..még..lassúnál borulj össze vele. Közben ment a császárkörte, boroskóla meg a szokásos. (persze az ő szüleit is ittak és nem szóltak közbe, az enyémek meg még örültek is neki :) Éjszaka már táncolás közbe egyre jobban szorított simogatott, én is viszont. Aztán ahogy volt egy kis pihenő, leültem ő meg az ölembe ült és jött az hogy maradj nyugton odalent :D Már majdnem egy szobában kötöttünk ki hála a haveroknak, de nem mentem mert ennyi szülővel körülvéve túl rizikós lett volna :S

Azután a nap után nem beszélgettünk hogy mi is történt akkor.

Lehet hogy a csajból a pia hozta ki ezeket, de már nem hiszem hogy megtudom.

Szerintetek ott és akkor lehetett volna valami csak hülye voltam. Ti mit tettetek volna a helyemben ?

Most ugyan úgy barátok vagyunk mint előtte csak bánt, vagy legalábbis elgondolkodtat, hogy alakulhatott volna máshogy is !



2012. aug. 28. 00:26
1 2
 1/13 pamparamm ***** válasza:
79%

Minden meg nem basz.tt pi.át a pokolban az orrodra húznak...

Remélem ezzel megválaszoltam a kérdést

2012. aug. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
ebből előbb vagy utóbb ugyis lesz valami!
2012. aug. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

persze,hogy kár volt kihagyni.

amúgy nekem is volt hasonló,viszont én próbáltam végigvinni.

táncoltam a csajjal a lagziban elég sokat,megnevettem,és amikor már mindenki részeg volt,tánc közben a kezét az álló farkamra tettem nadrágon keresztül.

egy kicsit fogta,majd elkapta a kezét.

aztán félrehúztam,meg akartam csókolni,és akkor lelépett,mert hogy fiatal vagyok hozzá.

17-18 voltam akkor,ő meg 26-27.

a szemét.

mondjuk ha finomabban nyomulok,akkor lehet összejött volna.

2012. aug. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Legyen igazad 00:45 !
2012. aug. 28. 00:48
 5/13 anonim ***** válasza:
0:45 ez így lesz én is jártam már így sokszor mármint nem lagzi meg stb.. hanem volt egy kis szikra és utána ha nemis egyből de később tutira. utcsó hozzászóló én tutira mentem volna már azis felizgat hogy ha megfogom nadrágon keresztül és áll.. :D:D
2012. aug. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

tudom,hogy ezt szeretik a csajok,azért is csináltam:D.

általában bejön,de jártam már többször is így azóta,mint vele.

ez az-az eset,amikor eldől,hogy játékból átfordul-e komolyba a szitu.

persze a játékos dugás is jó.

sőt idegennel úgy a legjobb:).

2012. aug. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
igazad van utcsó 19/L
2012. aug. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja, hogy ilyennek kellene lennie egy lagzinak. Mekkora buli lehetett. Én mindig kimaradok a jóból:) Össze jön még a kis csaj.
2012. aug. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
legközelebb ne legyél tutyimutyi
2012. aug. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezen már nincs értelme morfondírozni. Ez egy soha vissza nem térő alkalom volt.
2012. aug. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!