Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én reagálom túl, és párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl, és párom viselkedése a normális, vagy jogosan kérem tőle a lentieket?

Figyelt kérdés

Párommal 5 éve vagyunk együtt, volt egy kisebb megszakítás. Aztán most újra együtt vagyunk. És vannak napok, amikor én több ölelésre, szeretetre vágynék. Amikor neki ezt mondom, hogy jó lenne, akkor azt mondja, hogy most emiatt feszült, amiatt feszült.

Pl szombat este jól elvoltunk, esti strand, majd másnap is. Aztán jöttek a hétköznapok, este értük haza, olyankor vagy folytatja a melóját (vasárnapig határidős, és sehol nincs még) vagy tv-zünk. Tegnap például együtt játszottunk, az jó volt. De hétfőn összevesztünk, mert szerettem volna hozzábújni, de ő a gép előtt ült.


Ma jól meg lehetett vele beszélni ezeket, azt mondta, most a meló kicsit leköti, de néha azért bújik hozzám, de mégse olyan gyakran, mint pár hónappal ezelőtt.


Én félek, hogy ugyanoda jutunk, mint a szakítás előtt, hogy ő elvan a világában, én hiába kérek gyengédséget, csak legyint rá, vagy mérges lesz.


Mondjuk ma reggel se ölelt meg, pedig hétfő reggelig minden nap tette.


Szerintetek?


22/L 23/F


2011. márc. 2. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:

mi ezt úgy oldottuk meg, hogy otthon nincs munka. viszont így van olyan, hogy éjfélre, egyre érek haza és van olyan is, hogy haza sem jövök.


válassz.

2011. márc. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

így államvizsga előtt plussz meló,nálunk is hasonló a helyzet,(igaz én is hasonló karon tanulok,meg meló,de én be tudom osztani az időm)


de már megtanultuk az elmúlt 4 év alatt,hogy 1: vasárnap max délelőtt van munka/tanulás

hétköznap este 8-ig,utána szigorúan pihenés,együtt

tv-t kidobtuk

reggel együtt megyünk dolgozni,kocsival fél óra,hazafele szintén heti 5ből 4 nap,megint fél óra,így abban az 1 órában fix hogy tudunk beszélgetni akármiről,este 8 után meg pihi,közös fürdés,akármi,nincs olyan hogy ne összebujva aludnánk el


persze ehhez el kellett jutni odáig,hogy késő éjszakáig dolgozott,én hajnalig tanultam,és forditva is,null beszéd,heti 1 dugjunk gyorsan össze amink van...

borult a bili,de azóta erre figyelünk,nincs az a határidő ami miatt megérné

23/N (26/F)

2011. márc. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne legyél már óvodás!

Ez az egy problámád van csak vele, hogy ritkábban ölelget, mint szeretnéd?


Én pl. nő létemre ki nem állhatom, ha ölelget a párom.

Ő meg ölelgetős. :-/

Megbeszéltük és kész.

2011. márc. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ez még nem olyan nagy gond.. kérd meg h legyen veled gyengéd újra és ölelgessen meg mert hiányzik:)
2011. márc. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
En jogosnak tartom,amit kérsz.Bàrmilyen fontos dolgaink is vannak,akkor is csak egy perc az ölelés és a puszi,csak attól függ,hogy az a màsik valóban akarja-e.
2011. márc. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Csak az a gond, hogy vele nem nagyon lehet megbeszélni. Én legalábbis így érzem. És anno még ölelgetős volt. Legalábbis akkor, amikor harcolt értem, hogy ne egy másik sráccal legyek. Én meg úgy érzem, csak ezért tette.

És akárhányszor megkérdezem, mindig azt válaszolja, hogy ő most is ilyen, csak én rosszul szólok hozzá. De ha jókedvem van, akkor sem foglalkozik velem többet.


Amúgy mi egy helyen tanulunk, egy szakon, szinte egész nap együtt vagyunk. Oké, suliba ne ölelgessen mindig. De esténként néha hozzám bújhatna, a gépezés, meló helyett.

2011. márc. 2. 10:51
 7/9 anonim ***** válasza:

második vagyok


ott miért ne ölelgethetne meg? nem levetköztetni kell,csak húzzon magához,pár szájrapiszi...ez még messziről se közszeméremsértés


bár nem egy karra,de egy egyetemre jártunk még nappalin,akkor rengeteget voltunk együtt órák közti szünetben,sose gondoltam hogy baj lenne ha hozzábújok vagy ölébe ülök vagy mepuszilom...


vegyél ki a kezéből mindent,ültesd le,és mondd el mi bajod,és hogy meg fogod unni


arra a válaszolóra meg ne figyelj,aki azt mondja h ez természetes,mert akkor ő a párját se szereti vagy nincs is neki,normális szerelmes emberke igényli az öleléseket,csókokat,összebújást...


szex sincs rendben?

2011. márc. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A szex rendben van. Mondjuk esténként gyakran elmarad, mert 7-8 mire hazaérünk, ma mondjuk este 11 lesz. Ilyenkor már elég ritka, hogy együtt vagyunk. De ha nyugisak a napok, akkor okés.
2011. márc. 2. 12:03
 9/9 anonim ***** válasza:

10:46-nak : szerintem te nem szereted a párodat...


Amúgy meg nem hinnem, hogy fáradtságtól függ...

2011. márc. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!