Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátomba:S Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Úgy ismerjük egymást mint a tenyerünket és mindent elmondunk egymásnak. Illetve elmondtuk EDDIG. Mert júliusban bevallottam neki, hogy szerelmes vagyok belé, és mondtam, hogy gondolom, te nem így érzel... Erre ő annyit mondott, hogy neem. Akkor még járt a barátnőjével, és a többiek szerint csak azért mondta ezt, hogy nem, mert amúgy mindenki szerint bejövök neki.. Nagyon rossz érzés volt, mert az exbarátnőjével nagyon jóba vagyok és bűntudatom volt, de már muszáj volt elmondanom neki mert nem bírtam megjátszani magam.. Eltelt majdnem másfél hónap azóta, kicsit eltávolodtunk, már alig beszélünk. Viszont tegnap este összefutottunk amikor egy barátnőmmel voltunk fent, és végig szemezni próbált velem, meg mosolygott rám, és sokszor nézett, amikor azt hitte nem nézek oda. Mikor elbúcsúztunk a barátnőm adott neki egy puszit, én azt nem akartam, mert nem tudtam hányadán állunk de ő magához húzott és megölelt és nem engedett el sokáig... Most akkor .. mi van?:S Normális válaszokat:) köszi 15/L

2012. aug. 26. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
a szép fiatal szerelem....használjátok ki amíg csak lehet.
2012. aug. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amiatt félek mert az exbarátnője összejött szinte egy héttel csak a szakításuk után egy pasival, aki elég jó pasi, szóval szerintem nagyon rosszul érzi magát és remélem ha összeakar jönni velem az nem azért lesz hogy elfeledtesse magával a csajt, vagy féltékennyé tegye.. Azt már nem bírnám elviselni
2012. aug. 26. 15:45
 3/3 anonim ***** válasza:
ezt a "másik csaj jobb" hagyd abba, Nem ez a lényeg. Ismerkedj vele aztán kiderül mi lesz.
2012. aug. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!