Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szextől válik kapcsolattá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szextől válik kapcsolattá egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Szex nélkül még nem lehet kapcsolat?
2012. aug. 28. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen benne van a BTK-ban!
2012. aug. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, de hogy nem teljes, az biztos. Ez egy többlépcsős dolog, de számomra az már kapcsolat, ha a két fél megegyezik abban, hogy megpróbálják együtt. Felfogás kérdése végülis.
2012. aug. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

3 éve vagyok a párommal. Elsők voltunk egymásnak. Fél év után történt meg az első..akkor is minden tökéletes volt. Majd okok miatt fél évig kimaradt a szex..akkor is kapcsolat volt..bár kicsit feszültebb a levegő közöttünk. Aztán pár napja megint minden normális...

De szerintem kapcsolat lehet szex nélkül is..pl aszexuális, frigid embereknél meg még ugyan

2012. aug. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Mókusgyilkos ***** válasza:
látom vkit már megint rá akar beszélni 1 szűzfarok a gyors dugásra :) rakd ki a szűrét.
2012. aug. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 taylortimothymatthew ***** válasza:
Ha mindketotoknek a masik fel lesz az elso, akkor : jobban fogtok bizni egymasban,jobban fogtok kotodni egymashoz... egyebkent igen, szerintem a szex teszi teljese egy kapcsolatott, felteve ha komoly a kapcsolat hisz vannak akik 3 nap utan lefekszik a partnerevel es 2 hetes kapcsolaott szul a dolog.
2012. aug. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát nem a szextől válik kapcsolattá egy kapcsolat, főleg az elején még nem is arról szól egy pár hónapig, hanem csókok, simogatás, ölelgetés, kiismerése a másiknak, csomó beszélgetések, stb...
2012. aug. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolat a szerelemtől lesz, nem a szextől.
2012. aug. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem attól válik kapcsolattá, de tény, hogy szex nélkül csak az Istennel való kapcsolat tartható fenn hosszú távon.

(megint más, ha közbe jön a távolság, betegség, stb.., de ha a vágy hiányzik, semmi értelme.)

2013. ápr. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!