Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem akar bemutatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar bemutatni a szüleinek?

Figyelt kérdés

Nem értem a barátnőmet.

voltam már náluk 2x is, de a szülei sosem voltak otthon.

csak 7 végente találkozunk, és én mindig kérdezem hogy hol, aztán mindig nálunk akar, pedig nem is lakunk egy városban, így neki kell jönnie, busszal ráadásul.

az ő házuk szebb mint a miénk, mi panelba lakunk, ők meg kertesbe. tehát az sem lehet hogy szégyenli vagy nem tudom.

lassan 2 hónapja járunk, és még mindig nem mutatott be...lehet nem is gondolja komolyan, és csak szexre kellek?


nem vagyunk már tinik ,hogy titkolni kelljen meg stb, ő 20 éves, én 23


eddigi csajaimnál szinte mindig a 3. vagy 4. randin bemutattak...most furi kicsit..:/

szerintetek?



2012. aug. 28. 00:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet szégyenli a szüleit előtted vagy legalábbis fél a reakciódtól..
2012. aug. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

mondta hogy anyával nemminig jo a kapcsolata, mert mindketten iszonymakacsok, és sosem enged egyikük sem.


de a szülei szeméből nézve, meg elengedik a lányukat, egy tök idegen sráchoz napokra???

én szülölennék, és lányom lenne, addig tutinemlenne ottalávás míg be nem mutatja az ipsét nekem!

2012. aug. 28. 00:51
 3/6 anonim ***** válasza:

volt egyszer hasonló csajom.

elég nagy ribi volt,uh az apja azt mondta neki,hogy csak olyan pasit mutasson be nekik most már,aki a férje lesz,mert nem tudja követni őket.

uh egyértelmű,hogy nem kerültem bemutatásra:D.

2012. aug. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ebben is lehet valami..:P

én végülis annyira nembánom hogy nemutat be, csak fura...:/ nem ezt szoktam meg...:D

2012. aug. 28. 00:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi lehet az oka, főleg, hogy 20 éves, de saját tapasztalatból írom, hogy én sem mutatok/mutatnék be nekik senkit. Nem is anyukám miatt, inkább apukám miatt. Nálunk például elég sok a családi zűr mostanában, és nem szívesen hozok ide senkit, még a barátnőimet sem. Nem tudhatom, h mikor támad kedvük veszekedni, elviselhetetlennek lenni, stb.....
2012. szept. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

igen, ő is mondogatta, ohgy szülei gyakran veszekszenek meg minden, meg anjára vanmikor rájön az 5 perc, ésakko ö a hibás mindneért..:/

pedzegetem neki a témát egyre inkább, hogy mikor mutat be, meg alszok náluk, de nemtudom télleg, mikor lesz hajlandó télleg bemutatni...:/

2012. szept. 22. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!