Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mai nőknek, Valóban nem kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai nőknek, Valóban nem kell a hűséges aranyos rendes pasik? Ha, igen miért nem kell?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre hogy inkább rámennek a jó pasikra, akik dominánsak férfiasak, kanosak és vállalják ezzel hogy esetleg megcsalják stb, minthogy egy aranyos pasira mennének rá aki hűséges lenne és valóban szeretné őket
2012. júl. 24. 11:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
75%
Ez mindigis így volt, nem tudom mit csodálkozol. Egyáltalán nem "mai" probléma.
2012. júl. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
42%

Unalmas már...

Nekem ilyen párom van, amit írsz hűséges, aranyos, satöbbi), bár biztos ne hiszed el, nem az én bajom.

További jó sírást!

2012. júl. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Azért, mert nincs annál jobb érzés, mint megszelídíteni egy pasit. Azt mondani, hogy: eddig soha senkit nem szeretett igazán, de nekem sikerült megfognom. Nem hónapokról, évekről beszélek természetesen.


24/N

2012. júl. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
42%

Mit szólnál egy domináns, férfias, kanos, hűséges, aranyos, rendes pasihoz?

Nem összeegyeztethetetlen.

2012. júl. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 ASOT ***** válasza:
ezaz oldal tele van érzelmes érzelgős lányokkal akik csak a rendes pasikra vágynak :)
2012. júl. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon ezen kívül minden pasinak 20 centis farka van és ő a legromantikusabb a világon.
2012. júl. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
82%

Hjaj, ismételten egy pasi, akit dobtak vagy kikosaraztak, és most a nőket szidja, hogy nekik nem kell az a fajta, amit szerinte ő képvisel, csak a szar alakok.


Mondok neked valamit, öcskös. Mindenkinek más kell. Nincs olyan, hogy egy pasi, és annak a személyisége és külseje a világon minden egyes nőnek bejön, mindenki csak arra vár. Tudom, hogy ezt hiszed, de ILYEN EGYSZERŰEN NINCS. Miért akarna egy nő csalfa és disznó pasit magának? Vannak ilyen defektes lánykák, a tinikor vad lázában égve, akik még nyilván nem akarják lekötni magukat egy életre, és inkább szórakoznak, komolytalan kapcsolatokat építenek ki, fontosabbnak tartanak más dolgokat a hűségnél és a pasi rendességénél. Nincs ezzel semmi gond, maguknak keresik a bajt.


Higgy nekem, azok a férfiak, akik bunkók és csalfák, egy bizonyos kor után ugyanarra a sorsra jutnak, mint a 17-8 éves korban népszerű mai ribizlik, akik elméletileg csinoskák ugyan, de felszínesek és üresfejűek. Kalandnak még okés, tinikori kapcsolatnak is még elmegy, rövid ideig, de nagyon hamar megunják az emberek az ilyet, és később családalapításra éppen nem őket fogja keresni az ember.


Amúgy, hiszed vagy sem, létezik olyan pasi, aki domináns, férfias, kanos, de emellett hűséges, aranyos és rendes. Nekem van szerencsém egy ilyennel kézenfogva sétálni mindenfelé, és egy ilyennel kölcsönösen szeretni egymást. Ne általánosíts, tiszta végletek nem léteznek. Gyerekkori ábránd az, hogy létezik fekete és fehér tisztán. Gyakoribb a szürke, és annak sokkal több árnyalata is van.


Emellett meg, a nők nem szeretik azt, ha nagyon el vannak kényeztetve. Nehéz férfiként tekinteni egy pasira, aki totál papucs, csúnyán néz a lány, és máris pitizik, vagy maga alá pisil örömében, ha a lány éppen megdícséri vagy kedveset mond neki... Vannak, akiknek ez bejön, nyilván, de az esetek többségében szerintem erre nehéz tényleges férfiként tisztelettel tekinteni.

2012. júl. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
68%
Ittvan a pontos magyarázata annak,hogy miért van tele az ország elvált,gyermekét egyedül nevelő 30-as nőkkel...
2012. júl. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Attól hogy jó pasi és domináns külsőre, az nem jelenti azt, hogy meg fog csalni és nem kedves, és nem aranyos. Nekem is jó pasi kell, erről nem tehetek, egy rondára nem tudok felizgulni sem, tehát eleve bukta lenne a kapcsolat, hiába rendes...

És lehet, hogy az a macsó domináns otthon a négy fal között, a szexben azt szereti ha a nője a domináns, és vágyik az alázásra. És közben hűséges.

2012. júl. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Zilkutya Ott a pont :D
2012. júl. 24. 12:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!