Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen van? Mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen van? Mit csináljak? Összejöjjek vele? (meleg téma)

Figyelt kérdés

17 éves meleg fiú vagyok.

Röviden a sztori:

Tegnap megismerkedtem egy pasival, teljesen véletlenűl futottunk össze. Elkezdtünk dumálni, nagyon jófej :)

Az egész napot nála töltöttem, olyan mintha 1000 éve ismerném, teljesen megnyíltunk egymás előtt :) Ő is meleg, nem történt semmi komoly, "csak" csókolóztunk. Kérdeztem, hogy ottaludhatok-e, de nem engedte azt mondta ez korai, mondtam hogy csak beszélgetnénk, azt mondta, hogy szerdán ottaludhatok, ha addig nem gondolom meg magam, de csak beszélgetünk :)

Nagyon édes pasi, nekem ő lenne az első igazi barátom (mármint pasim) :)

Csak az a baj, hogy januártól ő Angliába megy dolgozi :( Ha most összejövünk akkor nem tudom mi lesz velem ha elköltözik, viszont már most annyira szeretem...nem hittem volna hogy létezik ilyen, hogy pár óra ismeretség után....

Mitévő legyek. Holnap találkozunk...Ottaludjak?


2012. aug. 28. 14:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Sztem jöjjetek össze. Aludj nála, sőt, sztem komoly kapcsolat lesz ebből..költözz ki vele, ÉS SOHA TÖBBÉ NE GYERE VISSZA!
2012. aug. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egy próbát megér mi ne :) ha jól érzed magad vele szerintem semmi akadály :) és ez a szerdai ottalvós dologba már a szex is benne lenne vagy mi? :O nem korai még egy picit? szerintem ismerd meg még jobban hisz mégcsak egyszer találkoztatok!

18/l (am bocsi h megkérdezem de mióta jöttél rá h meleg vagy?:))

2012. aug. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire azért nem kéne komolyan venned a dolgokat.:) Kicsit lazíts, oké, januárban költözik, de most még augusztus van! Honnan tudod, egyáltalán együtt lesztek-e addig, hiszen nem mondhatni, hogy nagyon jól ismernétek egymást, ráadásul neked ő lenne az első, semmi garancia nincs se pro, se kontra.

Szóval szerintem picit lazábban kéne, és nem eldönteni, hogy jajjj de nekem mindenképpen ő kell! Ismerjétek meg egymást egy kicsit, utána is ráérsz ilyen döntésekre.

2012. aug. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Második: nem lenne szex, csak beszélgetnénk :) azért akartam ottaludni, mert olyan jó volt olyan jókat beszélgettünk, legszívesebben örökre ottmaradtam volna...


Ma találkozunk délután, már aig várom :))


12 éves koromban kezdtem észrevenni, és 14 éves koromra már biztos voltam benne, és el is fogadtam, hogy meleg vagyok. Miért?

2012. aug. 29. 08:11
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

csak kiváncsiságból kérdeztem :) végülis ez jó dolog h felmerted vállalni!

18/L

2012. aug. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Bocsi, hogy lelombozlak, de ez nem szerelem. Csupán rajongás. Ennyi idő után nem alakul ki szerelem. Amúgy hajrá!
2012. aug. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán össze jöhetsz vele. Aztán ha kialakul az igazi szerelem, akkor nem fog gátként jelentkezni az a távolság ami gondolom x ideig fennáll majd, és utána hazajön... gondolom nem örökre költözik ki. Nos, lehet hogy már a válasz kicsit megkésett, azért kíváncsi lennék, hogy mi történt, ott aludtál-e, összebarátkoztatok, összejöttetek-e :)

17/F/meleg

2012. aug. 30. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, sok mindenkit érdekel, hogy mi történ! :)
2012. aug. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Szerdán ebéd után találkoztunk, az egész délutánt együtt töltöttük, sétáltunk a városban, beszélgettünk. És igen ottaludtam nála, de nem történt semmi, csak beszélgettünk, meg összebújtunk. Olyan jó volt mellette ébredni :)

Tegnap ist taliztunk meg ma is, nem mondtuk így ki, hogy mostantól járunk, de szerintem egyértelmű :) Szóval igen összejöttünk :) Biztos azt gondoljátok, hogy korai, hiszen csak pár napja ismerjük egymást, de én úgy érzem szerelmes vagyok, úgy érzem, hogy már most nagyon jól ismerjük egymást, és megbízhatok benne, és ő is szeret :)

2012. aug. 31. 18:30
 10/11 anonim válasza:
100%
Én lány vok, de sztem egy próbát megér bármi történjék is !! :D
2012. dec. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!