Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem a barátnőm őszintén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátnőm őszintén tényleg, de keményen biszex vagyok, és az baj, hogy kívánom egyszerűen a fiúkat is?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt, és eddig nem volt bajom ,h kéne megint pasi, de mostanság megint elkezdek érdekelni a fiúk. teljesen össze vagyok zavarodva... megcsalás lenne ha lefeküdnék egy fiúval? vagy ez hogy van most? az természetesen megcsalás ha egy másik lánnyal, de mivel bi vagyok nekem kell ez is meg az is... már beszélgettem erről más bikkel, mindenki az mondja hogy csajod van akkor pasi kell, ha pasid van akkor csaj kell... és hiába szeretem, én most lefeküdnék egy pasival simán, de mások meg azt mondják ha szeretsz valakit akkor nem kell rajta kívül senki más,de mivel én bi vagyok, és igen nekem más lány nem is kell, hiába jönne ide egy hibátlan dögös lány neki azt mondanám hogy -nem kösz van barátnőm, mert szeretem és nem csalnám meg, de ha egy pasi akkor...

2012. aug. 27. 23:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%

és a bnődnek hogy adtad be,hogy benne legyen a popózásban folyamatosan.

tényleg érdekel.

2012. aug. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
tudja hogy mi vagyok, és nem seggbe szoktuk csinálni ha érdekel...
2012. aug. 27. 23:33
 3/18 anonim ***** válasza:
50%

akkor ezért lehet hiányod.

vagy ha pasival vagy,akkor te vagy nő?

2012. aug. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
de nem azért van hiányom, mert ha belegondolok hogy bnőmet seggbe akkor is ugyan az lenne, mert ő akkor lány nekem az a fiúnak kell mindene a fas.za a férfias lába meg minden, nem csak a se.gluka... ja, és lánnyal meg nem is csinálnám úgy.
2012. aug. 27. 23:42
 5/18 A kérdező kommentje:
ha fiúval vagyok akkor mind2 vagyok.
2012. aug. 27. 23:44
 6/18 anonim ***** válasza:
15%

Hát nem tudom, ez ember függő nagyon... Nem tudod elkerülni, hogy beszéljetek. Szerintem.

Én nőként elvárok dolgokat a férfiaktól, hogy több mindent megengedhessek magamnak. Ha lenne tartós kapcsolatom most pasival de közben egy nőre is vágynék, akkor nem kérném ki a véleményét vagy az engedélyét. Gond nélkül tartanék barátnőt. Átlagos barátnőként ismerné, nem lenne feltűnő. Akkor avatnám be ha hármasban csinálnánk.

De a pasimmal nem lennék olyan elnéző, ha pasizni akarna. Nem tudna tetszeni, hogy eljárkáljon. Esetleg haza hozhatná... És csak bi pasival, akivel hárman lehetnénk.

2012. aug. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
34%

ha nő is vagy,meg amiket írtál a férfi testről,azok alapján szerintem közelebb vagy a meleghez.

ezért fordítva kellene.

együtt vagy egy krapekkal,és néha beújítasz egy csajt is egy-egy éjszakára,amíg teljesen át nem állsz,nővé nem válsz.

meg az is erre utal,hogy a csajt nem intézed popóba.

2012. aug. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%

23:48 Ez elég álszent hozzáállás...

Előző, te meg milyen nővé válásról beszélsz? xD

2012. aug. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%

Szerelmes vagy belé? Ha az lennél, akkor nem kellene más, csak ő.

Megcsalásnak számíta ha pasival csinálod akkor is!


Szerintem gondolkozz el, döntened kellene, hogy hosszú távon egy fiúra vagy egy lányra van szükséged.

Vagy a pasik csak szexuálisan vonzanak? Vagy szerelmes is tudsz lenni?

2012. aug. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Na hát igen, tipikus helyzet.

Attól, hogy fiúval szexelsz az megcsalás.

Figyelj, ha tudja 'mi' vagy akkor valószínű tudta, hogy egyszer ez be fog következni. Lehet megengedné, hogy szexelj fiúval.

A barátnődet miért nem akarod popsiba?

Jah, igen, csak a férfias és izmos pasik tetszenek?

És igen arra én is kíváncsi lennék, hogy fiúba tudnál-e szerelmes lenni? Fiúval csókolóznál?

2012. aug. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!