Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy idő után ezért elhagy?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idő után ezért elhagy? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

13 éves lány vagyok és járok egy 16 éves sráccal.Én természetesen szűz vagyok ő már nem.Nagyon szeretjük egymást és sokszor mondja,hogy örül hogy végre megtalálta a hozzá illőt.Én is ezt érzem.A lényegre térek..mivel én még nem akarok 13-14-15 évesen lefeküdni senkivel esetleg 16 évesen ő már 19 éves lenne amikor én 16!!Attól félek,hogy pár év után dobna szex hiány,miatt kitudja?!Szerintetek?


2012. aug. 29. 10:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
14%
Nagy szerencse, hogy ilyen idősen még bőven nem vagy a szellemi fejlettséged csúcsán...
2012. aug. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%
Lehet, hogy így van, de az is lehet, hogy nem. Ha nem fogod kipróbálni, sosem tudod meg...
2012. aug. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 okoska31 ***** válasza:
100%

Szerintem a " végre megtalálta a hozzá illőt" már az ágyba csábító duma volt.

Ne engedj neki, mond meg hamar, hogy 16 éves korodig nem is gondolkozol a szüzességed elvesztésén.


Ha ezért elhagy - akkor menjen. Azért 13 évesen még nem kell az életed párját megtalálni. (ha mégis az lenne, akkor pedig ki fogja várni az időt).


Ja, ha szexhiány miatt elmegy egy 13 éves lánytól, akkor nem is volt annyira szerelmes....

2012. aug. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 okoska31 ***** válasza:
100%

Az egyik válaszolóval nagyon nem értek egyet.


Abból a szempontból igenis fejlett a kérdező szellemileg, hogy nem akarja 16 éves kora előtt elveszíteni.


Amikor minden második kérdező itt a GYK-n azt kérdezi, hogy 13-15 éves korban korai elveszíteni.. (lánynak.)

2012. aug. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 AzOrdogMagyarhangja ***** válasza:
28%
13 évesen főként 1 barbie illene hozzád, nem pedig 1 fasz. Már bocsánat a kifejezésért. Hova a tökömbe fajul már ez a világ, meg milyen hozzádvalót kislány, kezdek vmit lefejelni az ilyenektől. Lassan írom, h megértsd, te még kisgyerek vagy.
2012. aug. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

3.válaszoló

Igazad van!!

2012. aug. 29. 10:49
 7/22 anonim ***** válasza:
Amíg nem járod ki az általánost, addig maradj szűz. nálam az a nagyon alsó határ.
2012. aug. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Ezt a barátom is megmondta hogy nem akar ennyi idős lánnyal...
2012. aug. 29. 10:54
 9/22 A kérdező kommentje:

AzOrdogMagyarhangja

Nem feküdtem le vele,mire van ez a nagy oltás?!

2012. aug. 29. 10:57
 10/22 AzOrdogMagyarhangja ***** válasza:
0%
Egyetlen szóval sem mondtam/írtam, h lefeküdtél vele, nekem az a rész a kabaré, h idézem "megtaláltam életem párját+ óóó igen, jellemző dolog 13 évesen életed párját megtalálni, jézusom.
2012. aug. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!