Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet nagyobb baj?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 3 és fél hete vagyunk együtt. Eddig nagyon jól elvoltunk, soha nem volt semmi baj, sűrűn találkozgattunk, voltunk már egymásnál is, nem is egyszer, és épp tegnap mondta hogy ma végre egész nap kettesben lehetnénk.. Erre amikor délelőtt hívtam, mondta hogy elhívja a barátnőjét, azt akit én utálok(az okokba ne menjünk bele), és utána meg azt mondta hogy hagyjak neki több teret mert nyálas ragadós vagyok, és megfojtom... amikor erre külön odafigyeltem, és amikor találkozunk, mindig megkérdezem hogy ráér e. És nem értem ezt a hirtelen váltást. Pont most lenne hogy egy szinttel feljebb lépünk a kapcsolatunkban, aminek tegnap nagyon örült. Szerintetek mi lehet a baj? :(

2012. aug. 29. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
a barátnője telebeszélte a fejét.. de ha ő meg ennyire befolyásolható akkor inkább most lépj ki mert később még rosszabb lesz
2012. aug. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Győzött a barátnője. Ha így fojtatják akkor vége lesz...
2012. aug. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vesztettél, game over...
2012. aug. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem is a barátnője volt a hunyó.

Gondolom a barátnőjének meg te jöttél be. És biztos "kedves " dolgokat mondott rólad a csajodnak, csak hogy bosszantson esetleg szakítsatok.

Ne foglalkozz vele, ha így "érez" akkor adj neki "teret" , hogy lássa nem igaz az amit a barátnője mondott rólad.

És ez javíthat is a kapcsolatotokon.

Sok sikert!:)

2012. aug. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!