Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért éltek párkapcsolatban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért éltek párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem vagyok párkapcsolat ellenes. Csak érdekel, hogy valaki miért él párkapcsolatba, mit tud az adni, amit mástól máshogyan nem kaphat meg. Természetesen nekem erre van véleményem, de másokéra is kíváncsi vagyok. F/22

2012. aug. 25. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
hát az a jó amikor vigyáznod kell hogy ne pukizz a párod előtt, nekem ezért nincs párom
2012. aug. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
miért kéne vigyázni pukinál? :D
2012. aug. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szégyenlős és gátlásos vagyok xd
2012. aug. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Skydive ***** válasza:
96%
Egy csodás szempár, ölelés bármikor, egy nagyon jó barát, a legtüzesebb szerető, megbízható bizalmas, objektív kritikus, élmények kettesben, akitől tanulhat, aki tanulhat tőlem, tartalmas nappalok, hosszú éjszakák, tervezni az életet, megvalósítani az álmokat, erőt adni a másiknak, érőt meríteni belőle, megfogni a kezét, hallani az IGENT, leélni egy életet.
2012. aug. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha van szerelmed (és ha nem viszonzatlan) az értelmet ad a szürke hétköznapoknak.. bármilyen rossz is legyen minden, a párod mindig ott van, és nagyobb boldogságot okoz neked mint bárki eddigi életed során.
2012. aug. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az ember alapvetően vágyik valakinek a testi, lelki közelségére. Hogy mit tud adni, amit mástól máshogyan nem kaphat meg? 20 év fölött már elég sanszos, hogy az embernek nincs olyan legjobb barinője, akivel sülve-főve együtt van, tehát lelki közelség sztornó. Ugyanígy, ha vannak testi szükségletei nem valószínű, hogy egy érzelmileg közömbös embert akar szükség szerint előrántani. Tehát marad a párkapcsolat.

Egyébként jó érzés, ha van valaki aki nekem a legfontosabb, és lehetőleg én is az vagyok neki.

2012. aug. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én szerelmes vagyok, kb ezért.

Az ember társas lény, többnyire ezért vágyunk társra. Plusz a rendszeres és színvonalas, minőségi szex sem hátrányos dolog... És ezt nem kapod meg szexkapcsolatban, legalábbis nekem nőként nincs rá esélyem, aki egyéjszakásra vállalna, az csak azért használna, hogy belém ürítsen, szép szóval, és egy tárgy lennék a szemében, a barátom pedig szeret és ezért akar nekem örömet okozni, fontos neki, hogy én is élvezzem...


A szerelmet meg másmilyen érzéssel nem lehet pótolni, a sima szeretet is jó persze, de az más.


A többi egyéb párkapcsolati dolog, meg csak sok sok sok kis plusz.

De ezt lányként gondolom így, valszeg ha fiú lennék tök más lennék.

A fiúknak irigylem azt a képességét, hogy szét tudják kapcsolni a szexet az érzelmektől, és úgy alapvetően mindent, ami férfi-dolog, de mivel nő vagyok, ezért ilyen lettem...

21L

2012. aug. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mert társas lény vagyok ,nem szeretem a magányt, szeretem a párom és, jó vele együtt élni.

Most nem sorolnám a részleteket, már írtak egy csomót...

2012. aug. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most egy olyan személy ír, aki még soha nem volt párkapcsolatban, mert így akarta eddig, de most egyre jobban vágyok már rá. Szóval, be kell látni,hogy egy idő után ha már az elégedettség megvan, el van érve kb. minden cél, akkor üresnek érzem a létezésem párkapcsolat nélkül. Onnattól vagy halálvágy, vagy szerelem, ez a két út van tovább igazán. A tobávviaknak ad értelmet a párkapcsolat, egy egészen új fejezete az életnek, van valaki aki fontos számomra, nem tudom miért,de jó érzés.
2012. szept. 3. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!