Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom meg akar változtatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom meg akar változtatni?

Figyelt kérdés
Mostanába sokszor mondja, hogy öltözhetnék nőiesebben, magassarkú meg ilyenek, meg miért nem sminkelek? De, ha szeret így kéne elfogadnia nem? Vagy, ha olyan kell neki, miért nem olyan csajt keres? 22/L
2012. aug. 29. 18:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én már azt sem értem, hogy miért pont veled kezdett akkor!
2012. aug. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
23%
Én azt nem értem miért akkora gond, hogy szerinte szebb lennél magassarkúban, és miért nem vele beszélsz ha zavar.
2012. aug. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
húha, az már elég nagy baj ha egy pasi megakarja változtatni a barátnőjét, mert akk nem szereti tiszta szívből, lehet valakire akarja h hasonlíts..
2012. aug. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

hülyék,miért akarná megváltoztatni?

melyik pasi nem örül neki ha kirittyenti magát a csaja?

2012. aug. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
31%
hát ez megváltoztatás is... szted mi a megváltoztatás ha nem ez???
2012. aug. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
54%
Hát ez egyértelmű hogy megakar változtatni de attól téged szeret csak lehet hogy jobban beleférkőznél a fantáziájába hogyha "nőiesebb" lennél ami mondjuk szerintem nem a magas sarkú meg a smink teszi de sokak szerint igen de mindegy mert nem ez a lényeg de ha szereted akkor az érdekében jársz szóval kicsi smink szempillaspirál meg szájfény is elég szerintem a magas sarkú cipőt meg olyat vegyél aminek teli a talpa és nem olyan magas mert az még kényelmes is és neked is fog tetszeni.Na és még annyit hogy ha te teszel érte ennyit akkor biztos lehetsz abba hogyha neked lesz valami kérésed ő is tenni fog érted! =)
2012. aug. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
senki kedvéért ne akarj megváltozni :) ha nem fogad el olyannak amilyen vagy választhat... elfogadja vagy bb
2012. aug. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
apróbb változtatásokba benne vagyok, de ő úgy beszélt mintha leadta volna a rendelést, hogy na szeretném, ha így néznél ki...amúgyis folyton a csajokat lesi.
2012. aug. 29. 18:35
 9/18 anonim ***** válasza:
felejtsd el, jobban jársz, úgyis ez lesz belőle ha MÁR ilyen
2012. aug. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

6-os vagyok. Az enyém is lesi őket de ez ellen nem tudsz mit csinálni én is nézem a csávókat.

azzal meg ne foglalkozz hogy olyan sokat akar mondod neki hogy te ennyit engedsz és kész. =)

2012. aug. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!