Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Van valami tuti tipp,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Van valami tuti tipp, hogy a pasi belém szeressen? :D

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok. A volt barátommal valószínű,hogy újra kibékülünk, legalábbis ő adott rá jelet,és mondta,hogy szeretne találkozni stbstb. Igaz még nem találkoztunk, de eléggé bele vagyok zúgva. Annyira szeretném ha megszeretne,persze tudom az érzelmeknek nem lehet parancsolni. Mivel lehet igazán megfogni egy pasit? :D Lehet hülye kérdés,tudom több 100 cikk szól erről nap mint nap női magazinokba,de kiváncsi vagyok itt van e valakinek valami tuti módszere! :)
2011. febr. 22. 17:51
 1/2 A kérdező kommentje:
27 éves, évekkel ezelőtt volt egy hosszú kapcsolata, ami után teljesen megváltozott,nemtud megnyilni,nem mer megnyilni érzelmileg (ezt ő maga is mondta), fél,hogy újra csalódik stbstb. ezért sokáig cserélgette a csajokat, bulizgatott, de rájött,hogy ez sem igazán ő maga...
2011. febr. 22. 17:56
 2/2 anonim ***** válasza:
ne legyél papucs.szóval,várd meg hogy hívjon,ő kezdeményezzen legtöbbször.akkor fent tudod tartani az érdeklődését. mindemellé kedves,megértő stb legyél,és akkor nagyobb esélyed van.meg legyél önmagad.amugy tuti módszer nincs,és szerintem jobb is ha nem vagy olyannal együtt aki nem szeret legalább annyira mint te őt.
2011. febr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!