Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám túltenni magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám túltenni magam rajta?

Figyelt kérdés

tudom,hogy vele már soha nem lehetek együtt,de nagyon szeretem és csak ő kell nekem.4 évr próbálom kiverni a fejemből,reménytelenül. teljesen kezdek megőrülni,reggel óta csak sírok és egy picit sikerül lenyugodnom,olyanon újból rám tör,hogy nem tudom rendesen felgumizni a hajam. tudom,biztos vagyok benne,hogy számomra ő az igazi,de én nem kellek neki,mert ő másba szerelmes és sokkal idősebb nálam

hogyan nyugtassam le magam és hogyan törődjek bele? :,(( ?

mindjárt suli és ez is teljesen megrémiszt,utolsó évem és,ha ezt csinálom meg fogok bukni.


2012. aug. 30. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
4 éve? Wow. Szerintem öld meg magad.
2012. aug. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Barátok/barátnők, esetleg pszichiáter..? nem tudnak segíteni? :(
2012. aug. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Molnar Ildi válasza:
Az írásodból ítélve te meg kislány vagy. Egyet jól tanulj meg: az igazival ha találkozol, azt onnan fogod tudni, hogy ugyan olyan rajongással fog szeretni téged, mint te őt. Gondolj bele! Olyan fiúért rajongsz aki nem téged szeret. Na és??? Sok időd van még, eljön még a lovag, ezt hidd el és akkor ezen a fiún csak nevetni fogsz :)
2012. aug. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A tanárodról van szó, mi? Keress fel egy pszichológust mindenképpen, mert ez depresszióhoz stb. vezethet.
2012. aug. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

gyere össze valaki mással úgy a legkönnyebb felejteni

én is hasonló helyzetben voltam bár én csak 1 évig de utána össze jöttem 1 másik lánnyal aki segített h elfelejtsem vele sem vagyok már együtt de a régi "nagy szerelmem" sem érdekel már 22F

2012. aug. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Molnár Ildinek: a rajongás nem egyenlő a szeretettel, szerelemmel. Rajongva egy pszichopata vagy egy vén kecske is tud szeretni...
2012. aug. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Molnar Ildi válasza:
6/6-nak: nem is ez a lényeg, amit te kiemeltél és ráadásul elég butaság.
2012. aug. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!