Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám végre túltenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám végre túltenni, magam, az exemen?

Figyelt kérdés
Már lassan 4 hónapja szakitottunk, egy éves kapcsolatból.. Már nem is beszélgetünk.. ő összejött egy palival azóta..de ott összevissza megy a csalás, de az ő dolguk.. Mikor véletlen összefutunk valahol, csak nézzük egymást folyton..ő is látja, hogy még szeretem, és még én is látom, benne azt a kis lángot... Próbáltam bulizni, meg minden, de még mindig bennem él. Valakinek vmi ötlet?
2012. jún. 26. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
nem akarsz kibekulni vele az megnyugtatna.
2012. jún. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán csak úgy tudnál végleg túllépni rajta, ha újra szerelmes lennél valaki másba. De sajnos ez nem ilyen egyszerű velem is ez a helyzet, még az exem rabja vagyok... ezért nem tudok normális tanácsot adni. Az természetes, hogy ha találkoztok csak néztek egymásra vágyakozó szemekkel, mert olyankor benned is és benne is lepörög az az együtt eltöltött egy év, nem feltétlenül azért mert még szeret, mert ha szeretne veled lenne, nem azzal a másikkal. De ne akard vele újra kezdeni. Ne csak bulizni próbálj, hanem tényleg ismerkedni is, ne csak bulikon.
2012. jún. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
megprobálom megfogadni a válaszokat :) köszönöm :/
2012. jún. 26. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!