Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te folytatnád így?

Figyelt kérdés

Többszöri szakítás(ő szakított velem) majd kibékülés. Az ok nem szeret már úgy. Tavaly mégis összejöttünk, úgy éreztem rendben a kapcsolat, van bizalom, szerelem. Erre megtaláltam egy társkereső oldalon(komoly kapcsolat céljából) . Tavaly volt fent utoljára, de mi ekkor már javában együtt voltunk. Nagyon rosszul esett és azt érzem nem tudok benne már bízni. De közben szeretem is. Bocsánatot kért, azt mondta nem csalt meg, nem is emlékszik rá mikor volt fent és nagyon szeret... Eddig tologatta az eljegyzést, és most megkérte a kezem, de nem tudtam igent mondani a csalódás miatt. Most hirtelen megteszi azokat a dolgokat ami eddig nekem fontos lett volna. Csak pánikból teszi? Lehet ebből harmonikus házasság? Tudom, hogy nem dönthet senki helyettem, csak annyira tanácstalan vagyok.

Előre is köszönöm!



2012. aug. 30. 18:32
 1/5 TOMAtm ***** válasza:
te itt most nem olyan választ vársz: h folytasd vagy hogy ne,hagyd ott -hanem egy lelkifröccsre vágysz.
2012. aug. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy nagyon bánja, és tényleg nem számítható be, ha már egy éve nem volt rajta. Az hogy szívből szeret, az egy borzasztóan nagy előny, nem ismerem úgy a helyzetet mint te, de abból amit leírtál én azt szűröm le, hogy megérdemel feleségként :D
2012. aug. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igazából arra vártam, hogy ha valaki elolvassa és sajátjaként tekintene a történtekre akkor hogyan döntene.

A másik pedig az, hogy más is járhatott már hasonló cipőben és abból mi sült ki.

2012. aug. 30. 18:37
 4/5 anonim ***** válasza:
És te mit kerestél a társkereső oldalon?
2012. aug. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jogos a kérdés. Egy meg nem beszélt vita vezetett oda, hogy google-ba beírtam a nevét és kidobta találatként. Mentségemre több éve vagyunk együtt, de sosem néztem bele a telefonjába, emailjeibe. Ez az első és pechemre ezt találtam.
2012. aug. 30. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!