Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy folytatnád a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy folytatnád a következő beszélgetést? Folytatnád egyáltalán?

Figyelt kérdés

Fiu:szia ;

Lany: Szia

Fiu:hogy vagy ?

Lany:koszi jol te?

Fiu:en is

milyen volt a bowlingozas ?

Lany:jo, nem nyertem:)

Fiu:nembaj )

Lany: na es neked hogy sikerult a meccs?

Fiu:jo sikerult nyertem

Lany:akkor gratulalok:)

Fiu:koszi )


A lany en vagyok 21 eves, a pasi egy 31 eves baratom...kb egy eve ismerjuk egymast es altalaban en dobok fel minden beszelgetest, bar keres o is mindig nekem kell iranyitani magatol nem angyon dob fel hulyeseget, vagy temat....mar 5 perce senki sem irt a masiknak...ez az egesz skypon zajlik....jol esne ha kerdezne vagy magatol irna.

En tudnek mit kerdezni meg irni, de ugy gondolom hagy eroltesse meg enha magat ha akar valamit.Jol gondolom?


2009. nov. 13. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
sehogy, keresnék egy korban jobban hozzám illőt.
2009. nov. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt simán lehetne folytatni... van benne egy csomó elvarratlan szál:) HA viszont csak az egyik fél ennyire nem kommunikatív akkor hiába erőlködik a másik, mindig be fog ragadni a beszélgetés. Ha nagyon akarod, dobáld fel a témákat, hátha megnyílik előbb-utóbb.
2009. nov. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem folytatnám,mert látszólag zavarja őt,(lehet,hogy mögötte áll a felesége).
2009. nov. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!