Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a gyerek, semmi más?

Figyelt kérdés

Párommal 10x éve élek együtt, lassan 4 éves a gyerekünk, előtte bőven volt szex. Telefon, hogy peteérés siess apa, akció. Mára eljutottunk oda, hogy havi 1, max 2 együtlét. Azt is gyorsan lezavarva mert újaban furamód azt szereti. Minden idejét a gyereknek szenteli, Én, mintha nem is léteznék. Felvetettem már a problémát, lassan 2 éve szajkózom, hogy ez igy nem jó. Sikertelenük. megigéri ugyan, hogy szentel rám is időt, de a folyton fáradt szövegen kivül nem jutunk előre, persze ha a gyerekről van szó, éjfélkor is haptákba áll.


mit tegyek? a kezdeményezésből már elegem van, mert megalázó.


mosogass pl. többet és egyéb jó válaszok nem jönnek be, nem ott van/volt a megoldás.



2012. aug. 30. 18:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Talán ha egy kicsit besegítenél a gyereknevelésbe, házuminkába, akkor ő sem fáradna el annyira és lenne ereje szexelni is.
2012. aug. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Te a nő vagy a férj vagy ebben a történetben?
2012. aug. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Csak beszélni próbáltál róla, vagy bevetetted a csipkés fehérnemű, szexis öltözék, stb. csábításokat is? Szerintem egy férfi nehezebben tud ellenállni egy kihívó, ám kissé mégis elérhetetlen nőnek. Húzd el a mézesmadzagot...
2012. aug. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
jah, bocs, valószínűleg az apa vagy, nem az anya... :DDD
2012. aug. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 TOMAtm ***** válasza:
szívás.sztem mond meg neki h több együttlétre vágysz,különben keresel mást akivel a kedvedet töltheted.ez be fog jönni.az egyenes beszéd ér a legtöbbet,hidd el.
2012. aug. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

" gyereknevelésbe, házuminkába "


úgy látszik nem értetted meg, pl. a mosogass többet válasz mellőzését. arra utaltam, hogy nem az a gond. remélem már világos.


sejtettem, hogy valami hasonszörű nő, azonnal támadni próbál. hihetetlen.

2012. aug. 30. 19:03
 7/18 anonim ***** válasza:

Mér megalázó, hisz szereted nem? Szerintem abban semmi megalázó nincs.. Mikor voltatok kettesben valahol, ahol csak ti vagytok, tudtok egymásra figyelni? Ezt kéne megoldni.


Érdemes megnézni ezt a filmet, itt nincs gyerek, de mégis eltávolodtak egymástól..

http://www.youtube.com/watch?v=9O0YPoOk8gM

Igaz film, de lehet belőle 5letet meríteni.


És abba bele gondoltál, h mennyi energiát vesz el a gyerek, meg minden? Beszoktál segíteni?

Érzi, h számíthat rád? ..ect..

2012. aug. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"úgy látszik nem értetted meg, pl. a mosogass többet válasz mellőzését. arra utaltam, hogy nem az a gond. remélem már világos. "


Világos. Akkor írd le kérlek, hogy te meddig dolgozol, a feleséged mennyit dolgozik, és ki milyen házimunkát csinál, ki mennyit foglalkozik a gyerekkel.

2012. aug. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"A nemi vágy csökkenése szülés után természetes jelenség, néhány hónapig is tarthat. Többféle oka van. Egyrészt a női szervezetnek szüksége van arra, hogy rendbe jöjjön a szülés után, másrészt az anyukának ilyenkor a gyermek gondozása nagy igénybevétel, s a lehető legtöbb energiára és figyelemre van hozzá szükség; valószínűleg ezért rendezte el a természet úgy, hogy a nemi vágy ilyenkor háttérbe szorul (persze ez nem azt jelenti, hogy minden nő szexuális vágya egyformán alakul szülés után: vannak egyéni eltérések). Szóval ilyen szempontból nem kell nyugtalankodnia amiatt, hogy nem hiányolja a szexet."


Mondjuk itt ez a cikk csak annyiból veszíti aktualitását, hogy a ti esetetekben a gyerek már 4 éves, szóval már nem egy csecsemő, aki annyira rá lenne szorulva a mamára, és akivel olyan sokat kell a nap minden órájában foglalkozni.


Esetleg nézd meg ezt az oldalt, hátha...:

[link]

2012. aug. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Azt is leírhatnád pl., hogy szülés óta mivel védekeztek.
2012. aug. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!