Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire felszínes lennék? (a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire felszínes lennék? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Volt egy csaj,aki nagyon tetszett,aztán el telt 3-4 hónap,és fel szedett vagy 10 kilót,és már egyáltalán nem kéne.(nem terhes,csak dagadt).

2012. aug. 30. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
nem
2012. aug. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egész világ ennyire felszines. Ismered különben, vagy csak látni szoktad? Ha eddig is a külsejére buktál, akkor érthető. De ha eddig a belső tulajdonságai bejöttek, s most csak a testalkata miatt nem tetszik, az szerintme már kicsit gáz.
2012. aug. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem kényszerítheted magad, hogy vonzódj valakihez, nem így működik a dolog. Ez nem felszínesség, hanem biológia.
2012. aug. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Biztos a fogamzásgátlótól hízott meg.
2012. aug. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát,minden másnap láttam a buszon,most egy jó ideig nem,és bumm ,kövér lett.Jó,hát én se vagyok egy jóképű valaki,de én nem várom el senkitől,hogy tetszek neki....Azért nem is tudom,többet vártam magamtól,vagy nem tudom hogy fogalmazzak,hogy én különb vagyok másoknál,erre nem is.
2012. aug. 30. 19:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne spirázd túl ezt a dolgot, nem vagy felszínes. Teljesen normális dolog, hogy kövéren már nem jön be. Neked a vékonyabb lányok a zsánereid, ennyi!
2012. aug. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogy felszínes vagy-e vagy sem, az inkább egy párkapcsolatban derülne ki. Így egy ismeretlen emberben mit szeretnél? Hiszen csak a külsejére tudsz hajazni. Ne aggódj, ez még nem perdöntő.
2012. aug. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem volt már komoly (4 éves) szerelmi kapcsolatom is,szóval párkapcsolatban egész tapasztalt vagyok,sajnos hajlamos vagyok elkényeztetni a csajokat...
2012. aug. 30. 20:06
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy te hibás, ne is ostorzd magad, kinek kéne egy egészségtelen, túlsúlyos lány, most őszintén?!


Fogyjon le, mert az az egészgéses!

2012. aug. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!