Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fejtse már meg valaki a viselkedését, légyszíves!?

Figyelt kérdés

Én vagyok a lány.

Már tavaly november óta tetszik nekem Ő. Sokat beszélünk (facebook-on, de élőben is rendszeresen). Előre köszön nekem, hangosan a suli folyosóján és az utcán egyaránt. Mindig Ő keres engem.

Elmondtam neki, hogy tetszik nekem. Nem mondott rá semmit, csak kitérő választ adott. Mondtam neki, hogy akkor ne beszéljünk ezentúl, mert nekem ez így rossz. Mondta, hogy de neki jó ez, mert nagyon élvezi a társaságomat.

Most nem értem. Lepattintott, tulajdonképpen. Van ilyen. De akkor miért keres azóta is? Miért tesz úgy, mintha mi sem történt volna?

Egy közös óránk van. Mindig engem néz...

Nem értem Őt! Szerintetek most akkor mi van?



2012. aug. 30. 19:36
1 2
 11/14 Mókusgyilkos ***** válasza:

azért a talonban tartás 1 picit érdekes ez nem a HIMYM bakker XD


kérdező: 16 évesen még tetszikelsz? és csodálkozol h inkább néz a kishúgának mint potenciális bnő jelöltnek?

2012. aug. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Miért, mókusgyilkos, mit mondjak?

Ez a "bejössz nekem" duma nem áll közel hozzám. Kedvelem, tetszik nekem, járnék vele, mert szimpatikus. Vajon te hány éves vagy, ha fennakadsz a szóhasználatomon? -.-"


Köszi a válaszokat. (Amúgy imádja a HIMYM-et :P) Nem tudom. Akkor megpróbálom elfelejteni.

2012. aug. 30. 19:55
 13/14 anonim ***** válasza:

szerintem szeret veled lenni, de nem akar [most] semmit. ha nincs más lány a láthatáron, akkor szerintem maradj, ha nem nagyon rossz, mert még lehet belőle valami, lehet, hogy csak egyáltalán nem akar kapcsolatot. ha úgy tűnik, hogy össze fog jönni valaki mással, akkor felejtsd el.

egyébként nem tudom, miért kell kiakadni a tetsziken, mit kellett volna mondania? szerintem tök nagy dolog h egyáltalán elmondta neki, és nem jeleket próbált adni, én 16 évesen sose mertem volna megmondani, hanem szenvedtem volna fél évet h nem értem mi van... :D

2012. aug. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Legyen az fiú vagy lány a illető én már megtanultam, ha nem mondja ki egyértelműen a dolgot, akkor azt te csak beleképzeled. Ha mondtad neki, hogy hagyjon, akkor te is tartsd magad hozzá, nem kell vele foglalkozni kész vége.
2012. aug. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!