Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Észrevettem magamon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettem magamon, hogy kezdem átvenni a párom szokásait, viselkedését. Ez miért van?

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy főleg a rossz tulajdonságait, egyszerűen valahogy rám is ragadnak. Ez normális, vagy tehetek valamit ellene?
2012. júl. 26. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van az a Lázár Ervin mese, amikor a kék, meg a sárga festékpötty egymás mellé esnek a papírlapon. Sokáig morgolódnak, amiért a másik egyre jobban belékönyököl. Végül egy kisfiú, aki meglátja a papírlapot, felkiált: "De szép zöld pötty!"


Hidd el, ő is vesz át tőled dolgokat. Talán nem ugyanannyit, mert a dominánsról több átragad a kevésbé dominánsra. Lényeg, hogy idővel szépen "bezöldültök" mindketten. :)

2012. júl. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen normális, én is átvettem párat, a párom is tőlem. ezek úgy beleivódnak az emberbe, de ha téged zavar, akkor tegyél ellene.
2012. júl. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem bizonyos fokig normális,hogy ha akivel együtt vagyunk ,netalán együtt élünk,kicsit formáljuk egymást,de ha téged zavar ugy érzed,hogy nem jó,akkor figyelj oda rá,én pl észrevettem,egy idöben,h egyre jobban hasonlitok anyámra akinek van egy olyan idegesitő szokása,hogy mindig mindent megkritizál,semmi nem jó ugy ahogy van,most már figyelek rá,és jó uton haladok,h ne váljak teljessen hasonlová hozzá,van olyan amit érdemes átvenni,a párunktól,de maradjunk önmagunk.
2012. júl. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek a fentebb válaszolókkal, és a Lázár Ervin mesés választ tökéletesen találónak érzem. Egymás beszédstílusát, egymás gesztusait, gyakran használt szófordulatait egyaránt észrevehetően átvettük mi is. Ez teljesen normális. Ha ő a "párod"...akkor ő a másik feled, ami azt jelenti, hogy kiegészítitek egymást. Nem kell aggódni :)
2012. júl. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!