Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Születésnapi ajándék a 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Születésnapi ajándék a 16 éves barátomnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeptemberben lesz a barátom 16 éves és szeretném meglepni valamivel.Kevesebb mint fél éve járunk, de nagyon szeretjük egymást. Érdeklődtem nála, hogy minek örülne, de semmi konkrétat nem mondott. Ajándékot vegyek neki, vagy valami emlékezetessel lepjem meg? Van ötletetek, hogy minek örülne?

Válaszotokat előre is köszönöm.

15/L



2012. aug. 30. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Egy másik csaj beszervezésének?
2012. aug. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Viccet félre téve, szerintem egyértelmű, minek örülne a legjobban...
2012. aug. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Mókusgyilkos ***** válasza:
59%

fizess neki 1 hónap eredeti world of warcraftot :D


egyébként 15 évesen hanyagold az "emlékezetes" meglepiket szerintem.

2012. aug. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 panini ***** válasza:
hát esetleg vacsizhatnátok együtt:D persze te készítenéd a menüt!vagy mondjuk egy közös képeteket rányomathatnád egy bögrére vagy egy párnára!ezek szerintem kedves ajándékok és személyesek is nem csak tömegcuccok.;)
2012. aug. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 fünof ***** válasza:
ha nincs vizipipája akkor azt vegyél neki. és amikor együtt vagytok a hangulat kedvéért még pipázhattok is
2012. aug. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Emlékezetes alatt olyasmire gondoltam, mint amit panini írt.
2012. aug. 30. 22:26
 7/10 anonim ***** válasza:
produkálj valami különlegeset az ágyban meg süss neki sütit :)
2012. aug. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Csak nekem más az elképzelésem arról, hogy ennyi idősen nem egyből szexel akarom meglepni? Életkort és fél év járást figyelembe véve nem első gondolatom, hogy feküdjek le vele. A normális hangnemben írt válaszokat köszönöm, a többit inkább hanyagolnám.
2012. aug. 30. 22:36
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem a kézzel készített ajándékok a legemlékezetesebbek, így ezeket tudom ajánlani.

Vannak apró mütyürjei? Készíthetsz tároló dobozt. Díszítheted a képeitekkel, szalvétával. [link] De lehet rá festeni, ragasztani. Esetleg megtölteni kedvenc édességgel.

Gyertyatollal írhatsz, rajzolhatsz gyertyára. De ha pl szereti a tengert akkor önthetsz gyertyát, amibe csigaházat, kagylóhéjat rakhatsz.

Varrhatsz neki párnát.

Vagy egy jópofa plüsst. Sok egyszerű szabásminta van a neten.

Mozaik képet is készíthetsz csempedarabkákból.

Süthetsz tortát. Ha a tésztával nem boldogulsz, akkor lehet venni kész tortalapot, amit csak meg kell kenni krémmel. Nagyobb üzletekben lehet venni cukorgyöngyöt, marcipánfigurát, drazsékat dísznek.

Csinálhatsz egy finom ételt. Utána tortavágás, ajándékozás, filmnézés.

Vagy jó idő esetében piknikezhettek is. Készíthetsz egy-két harapnivalót, üdítőt és ott adod át az ajándékot.

Nyomtathatsz pólóra képet-otthon is meg lehet csinálni, csak ehhez való "papírt" kell venni, amit nyomtatás és formára vágás után csak fel kell vasalni.

Készíthetsz faliórát. Az óra alapját, óraszerkezetet hobbiboltokban be lehet szerezni. Utána kedvedre dekorálhatod festéssel, ragasztással, süthető gyurmával(előre kisütöd a figurákat, az óralap festése után felragasztod), szalvétatechnikával.

Mi a kedvenc színe? Veszel egy annak megfelelő színű szép, minta nélküli törölközőt és hímzel az egyik sarkába valami személyeset.


Hirtelen ezek jutottak eszembe.

2012. aug. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez mind nagyon klassz ötlet. Köszönöm szépen.:)
2012. aug. 30. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!